Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen nem volt embriò,...

7 hetesen nem volt embriò, mégis baba lett? Sikersztorik?

Figyelt kérdés
Az ultrahang leleten petezsàk 16.4 mm, szikhòlyag làthatò, mellette egy aprò folt. De az orvos azt mondta nem tetszik a szikhòlyag mèrete ( nem mèrte le) ès màr kellene embriòt làtni. :(

2023. szept. 19. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 7 hetesen már szivhang volt
2023. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen mar szivhangnak kellene lenni sajnos.
2023. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mitől lehet, hogy a petezsàk meg mègis nőtt? Borzasztò èrzès ez, milliò kèrdès a fejemben.
2023. szept. 19. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen. De a szikhólyag adhat némi reményt. Lehet, csak később fogant esetleg.

Szorítok!

2023. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy 7 hetes vagy? 5. Jet végén és 6. Hét elején kell hogy legyen szikholyag és embrió jó esetben már szivhanggal.

Nekem első terhessegnel 8 hetesen voltam először ultrahangon de a szikholyag csak 6 hetesnek felelt meg. Üres volt. Mondták hogy lehet elszamolta. (Tuti nem, mert ovuláció teszt és homerozes által be volt mérve max 2 napot tévedhettem.

Missed ab lett a vége.


A jelenlegi terhessegnel 6 héten voltam ultrahangon és már volt szivhang is.


Ha tutira tudod hány hetes vagy, akkor sajnos nem sok esélye van egy egészséges terhessegnek de sok esetben visszahívnak 1 héten belül megismetelni az ultrahangot.

2023. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7 hetesen már szívhangnak kell lennie.

Nem lehet hogy elszámoltad?

2023. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Nem szàmoltan el. Most voltunk orvosnál, ikrek lettek volna, de nem fejlődtek sajnos. A petezsàk nőtt, a szikhòlyag normàl, de nincsenek embriòk. :(((
2023. szept. 21. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Sajnos tudom, milyen érzés...
2023. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom :(
2023. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!