Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tünetek a terhesség legelejé...

A tünetek a terhesség legelején is jönnek-mennek?

Figyelt kérdés

Orvoshoz csak két nap múlva megyek, szép pozitívak a tesztek, 4+6 napon vagyok. A mellem hol érzékeny, hol nem, egyszer nagyon, aztán fél napig, egy napig semmi. Ugyanez az émelygés is.

Normális ez? Nehéz kivárni míg kézzelfogható lesz, vagy legalább igazolja a doki a terhességet.


2023. szept. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Orvoshoz ráérnél 2 hét múlva menni, akkor legalább már lenne szívhang.

Így meg.. látni fog egy megvastagodott méhnyálkahártyát, meg esetleg egy petezsákot, de még valószínűleg szikhólyag se lesz benne.

Az egész terhesség alatt normális minden. (Kivéve a vérzés)

2023. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Igen, és az is normális, ha semmi tüneted nincs. Tudom, hogy irtó nehéz kivárni, nekem is az volt, de szerintem is várj egy picit még az orvossal, mert ha meg nem mond teljesen egyértelműt, akkor meg azon fogod idegesíteni magad feleslegesen. 6 hetesen legalább már élő embriót meg tud állapítani pulzálás alapján, rá kb. 2 hétre pedig már biztos szívhangot is hallani.
2023. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyban változik. Első terhessegemmel erős mellfajas volt 6. Hétig aztán elmúlt. Az émelygés is erős volt 5 hét vége felé és a 6. Elejéig majd csillapodott de rossz volt. 8. Heti ultrahangon nem talaltak semmit a petezsakban. Missed ab lett a vége.


Mostani terhessegemen mellbimbó környéki érzékenység volt ami jött ment. Hányinger 6. Héttől kezdotott de 16. Hétig könyörtelen volt. Most vagyok 30 hetes minden rendben van.


Sajnos tunetekbol nem nagyon lehet következtetni arra hogy mi hogyan alakul. 6. Héten legkorábban tudnak szivhangot találni ultrahangon de a 7. Hetet megvarnam a helyedben.

2023. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!