Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változnak és eltűnek a tünetek...

Változnak és eltűnek a tünetek a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb a 6.hétben járhatok. Az elején jelentkezett alhasi fájdalom, mintha megakarna jönni. Ez 3-4 napja kb abba maradt. Azóta azt érzem, hogy ha iszok-eszem mintha megzabáltam volna egy egész disznót, állandóan tele vagyok, nincs étvágyam. Néha-néha rajtam az öklendezés, de ez is max napi 1-2 alkalommal. Illetve néha megszédülök.

Megmondom őszintén kicsit zavar, hogy alig van tünetem. :( Félek hogy rosszat jelent.

Holnap megyek nőgyógyászhoz, az első vizsgálatomra. Ma teszteltem egyet, még mindig erős pozitív.



2023. szept. 19. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent rosszat. Ez ilyen. Örülj, hogy nem vagy rosszul.
2023. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Értsètek már meg, hogy nem kell feltétlenül érezni semmit ennyire az elején. Nyugi.
2023. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a terhesség elején változhatnak és tűnhetnek el tünetek, hanem a várandósság teljes ideje alatt. Ezen pedig ne aggódj, hogy kevés a tüneted, örülj neki, és bízz abban, hogy ez így is marad. Én a 31. hétben járok, és eddig szinte egész végig semmi különösebb tünetem nem volt, és minden rendben van.
2023. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tüntetem nem volt az elején. Kb 11 hetesen kezdődött a hányinger, mell érzékenység.

De ezek is napról mapra változtak. Volt, hogy 3 napig semmi bajom, aztán 2 napig rosszul voltam. És így tovább.

2023. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!