Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki úgy esett teherbe...

Volt aki úgy esett teherbe hogy szedett frontint/sanaxot?

Figyelt kérdés

Ma derült ki hogy kismama vagyok, 2x 0.25 mg szedek belőle. Szeretném minél előbb letenni. Ti hogy csináltatok?


Kérlek ne pontozzatok le senkit aki őszintén leirja a tapasztalatat.



2023. szept. 22. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt mindenképp orvossal kell megbeszélni és egyeztetni!
2023. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kértem sos időpontot de ez is sajnos 2 hét. Addigra én már le szeretném tenni. Ssri-t már hónapokkal ezelőtt letettem.
2023. szept. 22. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Én rivotrilt szedtem, azt lehetett terhesen is szedni, de inkább leraktam. Xanaxot nem tudom lehet-e, de nagyon kis mennyiség amit szedsz, nem hiszem, hogy gondot okoz. Pszichiáterrel beszélj.
2023. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg addig a háziorvostól nem tudsz tanácsot kérni, mit tegyél 2 hétig?
2023. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi!! Ez jó ötlet, reggel megprobalom elerni a háziorvost.


Ennyi idő alatt nem lehet baja a babának ugye?

2023. szept. 22. 22:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Hármas, hányadik héten sikerült letenni? Mennyit szedtel belőle?
2023. szept. 22. 22:52
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen nyugitabikat mind fokozatosan kell csökkenteni, minél több ideje szeded annál lassabban, mert úgy kicsi az elvonási tünet.Én egész komoly adagokról szálltam le szépen lassan kb 3-4 hónap alatt.De az első hetekben nagyon durva elvonási tüneteim voltak. Nyilván nálad nagyon durva tünetek nem lesznek, de csak lassan negyedével csökkentsd az adagod, míg már nem lesz mit.
2023. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Nem bántásból, de miért nem gyerekvállalás előtt gondoltál erre? Remélem minél előbb sikerül elhagyni.

2023. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5.

Sajnos erre nem tudok válaszolni.


Viszont van a SOTE-nek teratológiai tanácsadása, telefonon el lehet őket érni, ha valahol, ott tudják, hogy mi ártalmas terhesen meg mi nem.


Háziorvos hátha tud segíteni legalább ebben, hogy egy telefonszámot adjon, vagy valamit.

2023. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát en nem fokozatosan hagytam abba, hanem egyből. Egyszerűen nem vettem be. Nehéz két hét volt, de a férjem rengeteget segített. Dolgozni mondjuk nem mentem, falat kapartam néha. De mire az első uh volt, már okés voltam. Az én pszch-m szerint se így kellett volna, hanem fokozatosan, de leszarom. Nem kockáztatok semmilyen neurológiai rendellenességet a gyógyszer miatt.
2023. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!