Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetett nyàkdugò egy rèsze?

Lehetett nyàkdugò egy rèsze?

Figyelt kérdés
Ma zuhanyzàs közben,mikor borotvàlkoztam "alul",akkor èreztem hogy megvàgtam magamat(picit véres is lett a borotva vège) ès egy idő utàn egy nyàlkàs,piros takonyszerű darab került a borotva vègère.Sajnos nagy màr a pocim,ùgyhogy ìgy màr nem olyan egyszerű borotvàlkozni.Lehetsèges hogy a megvàgott rèszből jött a kis piros nyàlkàs darab vagy a hüvelyemből tènyleg a nyàkdugò? 25 hetesen nem igazàn szeretnèm,ha az lenne.Kiszàlltam a zuhanyzòbòl pisilni ès nem volt semmilyen barna folyàs,semmilyen folyàs sem a wc papìron. Elèggè megvàgtam magamat vèletlen az ajaknàl,de nem tudom elkèpzelni,hogy ilyen nyùlòs nyàlkàs vères csìk jöjjön belőle.

2023. szept. 24. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet,hogy valamiféle folyás volt csak a megvágott sebből szivárgó vér megfestette?
2023. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen piros volt.Nem tudom, lehet.🤷‍♀️Nem volt semmi görcsöm,semmi hàtfàjàsom előtte se ès utàna se ès ugye akkor làttam ezt mikor megvàgtam magamat(rà 1 percre kb 🤷‍♀️)Csak hàt nem tudom,hogy mièrt volt takonyszerű, nyùlòs.
2023. szept. 24. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Holnap egy telefont, esetleg egy vizsgálatot megér a dolog. Egy alkalommal én is találtam egy kis takony szerű, gumis valamit a fehérneműmön. Igaz, az nem volt véres. 25 hetes terhes voltam. Egy hét múlva beindult a szülés.

Nem rémiszthetni akarlak, közel sem biztos, hogy nálad is ez történne de ha eszembe jutott volna, hogy esetleg az is lehetett, akkor talán nem úgy történt volna ahogy történt sajnos.

2023. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem szokott lenni folyàsom,igaz nem gumiszerű.De ez se olyan volt,hanem nyùlòs nyàk igazàbòl csak piros ès ugye vèrzett ott, ahol megvàgtam elèggè.Egyèbkènt nagyon vèkony volt ès kb 2 cm hosszù.
2023. szept. 24. 20:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Okt.2-àn megyek uh-ra.szept 16.-àn voltam ès ott zàrt volt a mèhszàj.Köszönöm a vàlaszodat!
2023. szept. 24. 20:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnàlom,ami veled törtènt!🙁
2023. szept. 24. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

A nyákdugó nem ilyen nyúlós takony szerű, és nem élénkpiros.

Mind a 2 terhességemnél találkoztam vele. Ez egy kocsonyásabb, zselés anyag. Ami sárgás-barnás.


Keress rá a neten, van fenn pár kép róla.


Én is azt mondanám, hogy a sima folyásod vérrel keveredett a vágásból.

2023. szept. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm 😊 Hàt ezt egy nyùlòs takonyhoz hasònlìtanàm,pont ùgy nèzett ki ès pici vèkony volt 🤷‍♀️De mèg ha a nyàkdugònak a rèsze is lett volna ,akkor ez mèg ùjratermelődhet?Bàr szerintem se az volt,mert semmilyen vèrzèst nem tapasztaltam egyik wc-zèskor sem,illetve a betèteimen sem volt semmi ilyen.Mennyi az esèlye ,hogy pont akkor làtok ilyet mikor megvàgom magamat?
2023. szept. 25. 11:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!