Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baktérium és vér a vizeletben?

Baktérium és vér a vizeletben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma kaptam meg a labor eredményét és vért, illetve baktériumot is találtak a vizeletben.


Vér: 10 Ery/uL (ref: <10)

Vörösvértest: 1/látótér (<2)

Baktérium: 200/látótér (<1000)


Látom, hogy a tartományon belül vannak, de eddig mindig teljesen negatív volt minden.

Rohanjak a háziorvoshoz ezzel?

Van ilyen jellegű tapasztalatotok?


21 hetes kismama


2023. szept. 27. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van nődokid, vele beszélj. esetleg ha a védőnő elérhető messengeren, ráírnék, ha sokára kell hozzá menni. de a háziorvossal se nagyon lősz mellé.
2023. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam a védőnőnek, azt mondta, hogy még elfogadható, de ha akarom, mutassam meg háziorvosnak. Pénteken tudok menni, remélem addig semmi különös nem történik.
2023. szept. 27. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartományon belül van, akkor mégis mi a kérdés és miért kellene ezzel orvoshoz rohanni?….
2023. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A neten olvasni mindemfélét, hogy már a vörösvértest jelenléte is kóros, ezért kérdeztem, hátha van tapasztalatotok.
2023. szept. 27. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha kóros lenne, akkor normál értéknek nullát írnának.

Azért mert terhes vagy, ne hülyülj már meg teljesen.

Eü személyzetnek meg messengeren írogatni bazi nagy pofátlanság, hacsak nem ő mondta kifejezetten, hogy lehet.

2023. szept. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Rohanni, egy ilyen lelettel 😂
2023. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös, messengeren tartjuk a kapcsolatot, ez a védőnő kérése volt. Csak akkor hívom, ha van valami komoly, ő is üzen nekem hetente, hogy mi újság.


A kommentjeitekből ítélve akkor nem lehet nagy baj, köszönöm!

2023. szept. 28. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!