Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen normális, ha...

5 hetes terhesen normális, ha fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először vagyok terhes, most 5.hetes. Viszont a hasam már másfél hete fáj, szinte folyamatosan. 2 napja voltunk orvosnál, azt mondta, hogy a baba jó helyen van, de nagyon picike ahhoz, hogy bármit is lehessen róla mondani. Azt mondta, hogy normális a has fájás, viszont tegnap mikor dolgoztam (beteg voltam előtte, gyenge is, ezért nem dolgoztam kb 1,5 hétig ). Tehát tegnap mikor dolgoztam, úgy 1 óra munka után jobban elkezdett fájni a hasam, és lent szúrni is kezdett, sétálni sem bírtam, le kellett ülnöm egy picit, utána jobb lett.

Egyébként elég sok tünetem is van, fáradtság, hányinger (egész álló nap) és sokszor hőemelkedés, gyengeség. Ez a hasfájás is csak egy normális tünet? Picit aggódom, hogy tényleg normális e, vagy minden rendben van e a picivel


2023. szept. 30. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Az orvos válaszolt, nem?

Ne aggódj. Tartsd be az utasításait, pihenj. A hányinger, szédülés,

esetleg némi menstruációs fájdalomra utaló érzés természetes.

Akkor van baj, ha vérzel. Addig nyugi.

2023. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek normális terhességi tünetek, ez egy egészséges terhesség. Minden rendbe van a babával,fiatal terhes vagy.Elmúlnak a terhességi tüneteid 14. vagy 16.héten.
2023. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!