Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes babamozira...

Mikor érdemes babamozira időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 21 hetes 2 napos vagyok. Kb olyan 25-26 hetesen tervezünk menni. Mennyivel előbb érdemes időpontot kérni, hogy addigra kapjunk?

2023. okt. 1. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár már most is kérhetsz mond meg mikor leszel x hetes .Arra a hétre kérsz.de érdemes várni inkább 26-28 hétig akkor szépen látszik a baba
2023. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a hely népszerűségétől, van ahol egy hónapra kapsz, van ahol 1hétre is akár. Én kb 2héttel korábban kértem, 26hétre akartam 27re kaptam mert pont szabin volt abban az egy hétben.
2023. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
25-26 még korai. 28 hét környékén már sokkal babásabb, mert már van némi zsírrétege. Korábban még magyon etióp éhezős.
2023. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
26-30 hét között olvastam. Mi 28 hetesen mentünk és nagyon szép felvételeket kaptunk. Az egyiken mosolyog is.😊
2023. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!