Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit aggódom. Volt még...

Kicsit aggódom. Volt még valakinek hasonló problémája terhesség alatt pajzsmiriggyel kapcsolatban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 31 hetes várandós vagyok jelenleg. Soha nem volt problémám a pajzsmiriggyel de terhesség alatt kialakult ami eléggé aggaszt. Az első trimeszterben kicsivel magasabb TSH értékem lett ami az endokrinologusom szerint nem igényelt semmilyen kezelést . Ezután rendeződött a TSH értek és alacsony lett a T4 értékem amire gyógyszert kaptam először 25mg amitől semmit se változott azután emeltük 50 mg-re amitől jók lettek az eredmények. Most újra meg kellett ismételni a vérvételt és szintén alacsonyabb lett a T4 szintem a TSH pedig normál értéken belül van. Volt meg valaki ilyen helyzetben ? Aggódom a kisbabám miatt… ugye nem lesz semmilyen problémája ebből kifolyólag?😑

2023. okt. 5. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy gondokat kezelni kell, a terhesség alatt is. Babádért aggódsz, ez természetes és normális is. Nem lesz, baj nyugi
2023. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat foglalkozol ezzel. Kezelnek, ellenőrzik az értékeket, nyilván tudják mit csinálnak. Nekem túlműködésem volt, beszedtem amit felírtak, mindig mentem vérvételre és nem aggódtam ezen, nem is lett baj.
2023. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!