Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzes papírral kapcsolatos...

Táppénzes papírral kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 hetes vagyok, múlt kedden vittem a nőgyógyász javaslatát a háziorvoshoz, ahol azt mondták, hogy egy hét múlva jöhetek a papírért és kéthetente kell kérnem. Úgy tudtam utólag állítják ki, vagy ezek szerint egy héttel előre is ki tudják így és “felváltva” kell érte mennem és kérnem? :D

Illetve egyelőre magánba járok, de a 30 hetes UH már jó lenne kórházba, hogy oda is járjak, ne csak “be essek” szülni (védőnő javaslata), ott is csak simán kérem vagy mivel először járok ott egy új procedúra az egész? Pontosan 4 hetente kell kérni a javaslatot, vagy ahogy az időpont van egy kis csúszás jobbra balra belefér?


Bocsi a kérdésről, fogalmam sincs hogy működik, szerencsére eddig nem volt szükség rá :D


Köszi előre is!


2023. okt. 6. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kéthetente kell menni, mindig utólag állítják ki nekem.

Nekem annyit mondott a háziorvos, hogyha megyek nőgyógyászhoz és ugye kapom a javaslatot tőle, azt mindig vigyem el neki, ha megyek a tappenzes papirert.

2023. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Előre nem tudják kiadni, csak mikor azt a papírt lezárták. Tehát a 2 hét letelte utáni nap veheted át. Javaslatot pedig akkor viszel, mikor nőgyógyásznál vagy és ad.
2023. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Kedves masodik!

Én is így tudtam, viszont ezen a héten kedden adtam le a papirt és következő kedden hozhatom el, de csak kéthetente kell kérnem, ami ugye elvileg már az azutáni hét. Ezen zavarodtam meg én is, de ott nem esett le a nagy izgalomba 😀

Max megnézem meddig szól az első papír amit elhozok aztán ha aznapig akkor másnap kérem is.

2023. okt. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!