Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huvelyflora visszaallito...

Huvelyflora visszaallito miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Vettek tolem kenetet Streptococcus pozitiv lettem, igy el kellett kezdenem egy 1 hetes antibiotikum dietat, kozben pedig Gynophylust kellett hasznalnom helyileg, hogy ne menjen tonkre a huvelyfloram, majd az antibiotikum kura utan meg egy hetig folytatni. Dokihoz ugy mentem, hogy elozo nap mar nem raktam fel kupot, megcsinalta a kovetkezo tenyesztest es most Klebsiella pneumoniae jott ki mint jelenlevo bakterium. Ahogy nezem ez laktazfermentalo torzs, letezik hogy a laktozos kuptol lett ez? Mar megorulok, a gombaval is szenvedek terhessegem eleje ota..
2023. okt. 7. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat, dieta helyett antibiotikum kurat :))
2023. okt. 7. 09:54
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
De mi az az "ez"? Nem írtad le a kérdést. Csak a litaniat.
2023. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oda van irva, Klebsiella pneummoniae jott ki tenyesztesre a Gynophilua kura+antibiotikum kura utan, Strepto pedig nem amire eredetileg kellett ezt megelozoen szednem a gyogyszereket. Minden le van irva, az nem az en hibam, hogy olvasni nem tudsz.
2023. okt. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!