Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázásról lehet szó ? Erős...

Felfázásról lehet szó ? Erős has szurkálás. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálkozunk babával, de abszolút nem vagyok rá görcsölve. De ezt csak mellékesen írtam le.. hogy ez miatt nem szeretnék fájdalom csillapítót szedni.

A gondom az, hogy két napja rettenetesen szúr a hasam alja (lent a méhemnél) más tünet nincs. Ez valami megfázás lehet? Ha igen mi segítene rajta ? Valakinek bevált házi praktika?

4 nap múlva kellene megjönnie, de ez nem PMS tünet , sose érzem ha megjön, nem görcsölök előtte. Köszönöm a segítő válaszokat.



2023. okt. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon jó lenne, ha a pároddal gyereket lenne. Jó esélyed van a gyerekre

Korai tesztelni, várd ki a memsit

2023. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Baba lett? :) Nekem is volt ilyenem, de csak felfáztam, az antibiotikum 4. Napján meg is jött. Amúgy Suprax és probiotikum helyretett. Tőzegáfonya tea kell nőként, szex miatt akár párhavonta is fel lehet fázni sajnosm
2023. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Éppen ma voltam orvosnál, se gyulladás , se megfázás . Állítólag a derekamtol nyilal bele.

Csak teát iszok egyenlőre és remelem helyre tesz :)

2023. okt. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!