Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most volt cukorterhelésem,...

Most volt cukorterhelésem, teljesen normálisak lettek az értékek. Mai nap rosszul éreztem magam, ugyanúgy étkeztem mint eddig.megmértem a cukrom most este 3,7 Mit lehet ilyenkor csinálni? 27hetes kismama

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyel valamit :)
2023. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez normális egyébként? Még ígyis,hogy normális ettem?
2023. okt. 14. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Terhesseg alatt ingadozhat a cukor, igen. Nagyon sok dolog befolyasolhatja, pl a vernyomas is, de a napi mozgas merteke is. Meg hat maga a terhesseg, azert ez nagy plusz teher a szervezetnek.


Egyebkent egyszeri eseti meresbol nem lehet tul sok infot kinyerni, ahhoz tobbszor kene meregetni. De hogy most ennek van-e ertelme? Esetleg kerdezd meg az orvosod.

Az biztosan segithet, ha napi 5x eszel es lassu felszivodasu alapanyagokat valasztasz.

2023. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szoktam mérni többször, eddig ilyen értékkel még nem találkoztam

Rosszul se voltam eddig sose

Reggelizek, tizoraizok, ebedelek,uzsonnazok, es vacsorazok

Mindennap.

Igazibol dietazok, mar terhessegem elott is dietaztam tobb mint egy eve nem eszek cukrot, kiveve gyumolcsot termeszetesen.

De eddig nem volt problema a cukrommal

2023. okt. 14. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél.

Lehet az előző étkezésedben túl kevés volt a szénhidrát és ha utána többet mozogtál is nem csoda ha leesik a cukrod.

2023. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A terhesség alapból inzulinrezisztens állapot, sokkal könnyebben ingadozik a cukor, a diétát meg nézesd át egy dietetikussal, mert más a terhesség alatti étkezés, mint terhesség nélkül. Lehet ami eddig elég volt ch az most kevés és leesik a cukrod.
2023. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!