Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha ilyenkor már...

Normális, ha ilyenkor már több a méhnyak nyák mennyisége?

Figyelt kérdés

24 hetes kismama vagyok, és a terhesség előtt szinte nem is volt fehér folyàsom. Aztán a második trimeszterben kezdett el megjelenni, nem nagy mértékben, viszont most vannak már napok, mikor nagyobb a mennyisége. Na nem úgy kell elképzelni, hogy tocsog a bugyim, de nem árt a komfort miatt egy vékony tisztasági betét. A védőnő szerint ez egyre több lesz és amíg vagy víz színű, vagy fehér (max száradàs után enyhén sárgás), addig teljesen okés.

Nektek hogy volt?


2023. okt. 20. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális és volt, de terhesség nélkül is van egy kevés.
2023. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy alapból is van, csak nekem pl iszonyú minimális volt világ életemben, szóval sokszor egész nap semmilyen sem volt a bugyim és csak pl pisilés utáni törlésnél láttam a wc papíron valamicskét. Na most ezért furi, hogy több, mert nem vagyok hozzászokva 🙂.
2023. okt. 20. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális.Nekem végig kellett használni betétet,a végén már nem is sima tisztaságit,hanem olyat használtam,ami vékony inkontinencia betét volt.
2023. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jesszus hármas, tényleg? Oké, akkor felkészülök lelkileg minden eshetőségre 😄.
2023. okt. 20. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,mind a 3 gyerekkel így voltam,és a dokim vett is tenyésztést mindig,mert hisztiztem neki,hogy biztos hogy nem normális.De,az volt,tök negatív lett mindenre.Szerencse,hogy nagyon kedves,fiatal nő a nőgyógyászom,így mindig mondta,hogy ők,ha engem ez nyugtat meg, akkor megnézhetjük,de semmi bajom nincs.Nem is volt.Szóval van ilyen.
2023. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Terhességem legelejétől van bő fehér folyásom.Több tisztasági betétet is elhasználok naponta.Teljesen normális aztmondta az orvosom.Kellemetlen de ez a terhességgel jár.
2023. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor okés minden ezek szerint. 🙂
2023. okt. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!