Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 25 hetesen keménye...

Normális ha 25 hetesen keményebb a hasam?

Figyelt kérdés
Nem mindig , de néha olyan mintha feszesebb lenne. Nem konkrét keményedés, hanem tényleg ez a ki van feszülve a hasam. Nem fáj meg semmi, a baba is mocorog rendesen. Napi 5 szem Magnerotot kell szednem. Olvastam olyat is, hogy a 24.hettol lehetnek már josló fájàsok akár fájás nélkül, tehát sima keményedések, de nekem nem olyan azt hiszem. Másnak is volt ilyen? Sajnos a védőnőmtől keveset tudok meg arról, mi normális és mi nem, az orvost meg nem lehet elérni, mert tele van beteggel, úgyhogy kénytelen vagyok neten meg ismerősöktől informálódni.
2023. okt. 24. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok csak én is most tudtam meg, hogy a magnerotot nem lenyelni, hanem szétrágni kell. Majdnem végig szedtem a terhességem alatt mire barátnőm szólt, hogy ugye szétrágod? Amúgy én váltottam magne b6ra. Elvileg az szívódik fel a legjobban, nem is olyan drága és elég 2-3szem naponta. Esetleg próbálj ki más magnéziumot, hogy megoldódik e a probléma.
2023. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy rágótabletta, mert nincs ráírva és a védőnő sem mondta. A Magneb6 nálam nem játszik, mert egy szemtől is durva hasmenésem van. Lehet váltok Magnesolvra.
2023. okt. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!