Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagálnátok, ha kiderül...

Hogyan reagálnátok, ha kiderülne hogy egy "második baba" helyett hármasikreket várnátok?

Figyelt kérdés

[link]


A Facebook feldobta ezt a videót erről a családról, a házaspárnak van már egy kislánya, és eredetileg csak szerettek volna második gyereknek egy fiút, de kiderült, hogy hármasikrek lesznek.

Érdekes egyébként, mert az anyuka tökre nyugodt 😃


2023. okt. 28. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha lenne rá keretén viszonylag örülnék neki, de ha nem akkor azért stresszes lennék és megfontolnám az abortuszt mert sajnos nem tudnék nekik mindent megadni.
2023. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihordanek lábon egy infarktust.foleg,hogy már két gyerekem van🤣(amúgy esélytelen,hogy harmadik baba legyen,nem vállalunk többet)
2023. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát én megfontolnám a redukciót. (Amikor egy baba fejlődését állítják le, a másik kettő marad.)


Nem csak amiatt, hogy 2 helyett 4 gyerek lesz, inkább a 3-as ikrekres terhességgel járó kockázat miatt. 4 egészséges gyerek vállalható, de 1 egy egészséges mellett 3 koraszülött, nehézségekkel küzdő... Én inkább ettől tartanék.

2023. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Felnevelnénk őket szeretettel. De biztos, hogy sokszor vakarnánk a fejünket, hogy megoldjuk a logisztikát :D
2023. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Mindegyiket kell nevelni, meg tartani kell. Én meg tartanám. Neten én is olvastam, hogy 1 kistesot akartak és az ultrahangon derült ki, hogy több kisteso lesz, anya pocakjába több baba növekszik.
2023. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2-es, hát az anyuka cseppet sem tűnik sem ijedtnek, sem csupa idegbetegnek az oldalukon lévő képeken, mondjuk lehet, hogy csak kifelé mutatja a nyugodtságot. :D
2023. okt. 28. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nagynénémék akartak a két tizenéves fiú mellé egy kislányt, három lett :)
2023. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Tavaly előtt egy ismerősöm keresett albérletet a feleségével és a két kisfiával, illetve eladásra kinált családi furgont.

Szerettek volna egy harmadik kistesót, helyette kaptak még három kistesót :D


Mind a 3 pici egészségesen született meg :)

2023. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Gutaütést kapnék, amiből napokig nem térnék magamhoz. Aztán elkezdeném kigondolni, hogy tudok rájuk legjobban felkészülni. Abortusz fel se merülne.
2023. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk ez történt. Először megijedtünk a kockázatok miatt. Főleg, hogy a terhességet megállapító orvos azonnal a redukciót javasolta. Átgondoltuk, utána olvastunk, mérlegeltük a dolgokat. Képtelenek lettünk volna a redukcióra. Izgatottan, de boldogan telt a terhességem. Nem volt olyan nehéz, mint vártuk. Szerencsére alig lettek koraszülöttek. Az élet pedig kalandos, és fárasztó, de könnyebb mint amire készültünk.
2023. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!