Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mit jelent, hogy frissen a...

Az mit jelent, hogy frissen a terhességi teszt negatív, viszont másnap, amikor megszárad megjelenik a csík rajta?

Figyelt kérdés

Kettő teszttel is előfordult, hogy 5-10 perc ellenőrzés követően nem látszott a csík, elraktam és amikor másnap ránéztem egyértelműen látszott rajta a második csík.

Clearblue márka, 2 fajta, az ultra korai és a plus.



2023. okt. 29. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti, hogy nem a használati utasításnak megfelelően használtad.
2023. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Előre szólok, ne feltétlenül alapozz erre, de nálam PONT UGYANILYEN eset babát jelentett, történetesen a kisfiamat... kb leírtad az én tesztelésem történetét.


Másnap reggelre ott volt a második csík, elintéztem egy "jó, nem dobtam ki, tuti nem pozitív az, ha nem 3 percen belül jött ki".


Aha. Rá 1 hétre már jöttek a rosszullétek, újra teszteltem: erős pozitív.


Ennyit erről.

2023. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem csak ez a két fajta teszt jön ki “pozitívra”. Azért írom idéző jelben, mert sajnos a többi teszt mind negatív és nem ringatom magam hiú ábrándokban, szimplán érdekelt, hogy más tapasztalt-e ilyet.

Örülnék neki, ha baba lenne belőle, pénteken megyek dokihoz. :)

2023. okt. 29. 22:58
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

A 2 lepontozónak, akik ezek szerint úgy gondolják, egészen biztosan nem lehet terhes a kérdező: egyszer egy szakmabeli (szülészet-nőgyógyászati szakterületen dolgozó) távoli rokon azt mondta, egy valós negatív tesztből órák múlva sem lesz pozitív! Pont azért nem, mert a színes, második csík kizárólag a HCG jelenlétre reagál, ezt a csíkot pedig igen nehéz összetéveszteni a száradásival.


Úgyhogy én nem vennék mérget rá, hogy a kérdező nem terhes.


(Azt kívánom, minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd, kérdező!)

2023. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt jelenti, hogy egy pár nap múlva ismételd meg a tesztet :-)


Ha időn belül nem jött ki a csík, csak azon túl, az azt jelenti, hogy ha van is HCG a vizeletedben, kevesebb, mint amire a teszt érzékenysége be van állítva. De ha terhes vagy, akkor gyorsan emelkedik a HCG szintje, tehát hamarosan már pozitív teszed lesz, ha megismétled.

2023. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy az első ilyen pár órára rá pozitív csíkos tesztet 18-án produkáltam. Utána 20-án reggel negatív teszt, 22-én szintén reggel teszt, másnapra pozitív, és kb 2 naponta teszteltem. A Clearblue korai teszt mindig másnapra “csíkos” lett, minden egyéb teszt napszaktól függetlenül negatív.

Elvileg ma már 12 nap után bármelyik napszakban pozitív kellene, hogy legyen, de még csak halványan se (a többi teszt)

2023. okt. 29. 23:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 12 napban legalább 8-10 tesztet csináltam, 2 teszt másnapra csíkos, kettő azonnal, de nagyon halványan, a többi egyértelmű negatív.
2023. okt. 29. 23:15
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Akkor sajnos fennáll az esélye, hogy kémiairól volt szó, de egy orvos tudna biztosat mondani.


További sok sikert kívánok, ne engedd el azért! 🙂

2023. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A clearblue-N utólag szinte nekem is mindig volt egy halvány csík de nem voltam terhes. Tapasztalatból mondom amilyen drága annyira rossz minőség.
2023. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mindenképpen elmegyek dokihoz. Csak az a furcsa, hogy sose késik max 1-2 napot, most meg két hete semmi.

Sajnos nem az első, aki azt mondja, hogy a Clearblue nem a legjobb, pedig valamiért az van a köztudatban, hogyha biztosra akarsz menni vedd azt.

2023. okt. 29. 23:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!