Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki magánorvosnál kezdett,...

Aki magánorvosnál kezdett, meddig jártatok oda?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én azt a tanácsot kaptam, hogy a 30 hetes UH már a kórházban legyen, hogy bekerüljek rendesen a rendszerbe, ne csak szülni “essek” be. Az orvosom nem dolgozik a kórházban, illetve mondták, hogy ennek ellenére azért lehet hogy lesz aki morog miatta. Nálatok volt emiatt beszólás, érdekelt egyáltalán valakit? Én személy szerint nem látom okát, hogy miért zavar valakit ha előtte a kismama maszekba járt és még időbe elkezd járni oda, ahol szülni tervez.

Ki meddig járt magánorvoshoz, úgy hogy utána a kórházban már random orvos fogadta? :)


2023. okt. 29. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normál terhesség esetén senkit nem érdekel a kórházban, mikor szülni mész, hogy hova és kihez jártál gondozásra, max. adminisztrációs okok miatt kérdeznek rá. Nyugodtan járhatsz végig magánorvoshoz, ha szeretnél, nem kell "bekerülni" külön a rendszerbe, hiszen a magánorvosi ellátással kapott eredményeid is ugyanolyan értékűek, mintha állami ellátás keretén belül kaptad volna azokat.
2023. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok, annyit elfelejtettem még hozzátenni, hogy én megállapításra plusz a 3 kötelező UH-ra mentem magánba, vérvételekre és nst-re pedig sztk-ba. Senki nem szólt egy szót sem ezzel kapcsolatban egyik terhességem esetén sem.
2023. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
38. hétig. Utána kellett a kórházba mennem a következő NSTre, eda laborra, kenetre stb.
2023. okt. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az első terhességemnél végig magánban voltam, csak nst-re jártam a kórházba.


Semmi problémám nem volt belőle, nem morogtak, minden fontos leletem, papírom meg volt. Legalábbis előttem nem mutatták ki a nem tetszésüket 🤭

2023. okt. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen mentem nst-re és ennyi
2023. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bogica0616 ***** válasza:

1. gyermeknél a kórházat csak a császármetszés dátumán láttam. Minden más vizsgálatot szakrendelésen végezték el.

Most ultrahangos, NST-re és nőgyógyászati vizsgálatra magánba járok. 39. Hétben vagyok jelenleg.

2023. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az infót, ezek szerint akkor annyira talán nem súlyos ez a dolog, mint amennyire megijesztettek vele 😃vagy csak pont olyan orvost fogtak ki az érintettek aki amúgy is morog 😅😅
2023. okt. 30. 09:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb.félidőig jártam magán dokihoz. Utána a kórházba mentem. Senki nem kérdezett semmit, senki nem kérdezte, hol voltam eddig, senki nem szólt semmiért. Minden rendben volt, nagyon kedvesek voltak.
2023. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok kismama jár magánba nőgyógyászhoz, szülés és nst a kórházba megy. Saját dokihoz mehetsz akár szülésig is, ha akarsz.
2023. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 36. heti terhesgondozasig. Csak NST-re mentem a korhazba.
2023. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!