Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves 29 hetes kismamik...

Kedves 29 hetes kismamik Első baba, normális ez a haskeményedés, alig bírok ülni, ülve nehezen kapok levegőt? Úgy érzem magam mint egy lufi ami kipukkad

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan fennáll, vagy csekély tevékenységre is előjön, nem, nem normális.

Ha keményedsz, tegyél mindent félre, és feküdj le vízszintesbe, pihenj kicsit. Később folytasd, persze csak ha nem keményedsz megint.

Ha nem mész mostanság orvoshoz, akkor kérj időpontot, nem árt, ha rádnéz. Nekem a keményedés 24. hét körül kezdődött. Mint kiderült, rövidülni kezdett a méhnyakam is. Napi 3 Magnerotot írt elő a doki, és kímélő életmódot.

Időre szültem, nem volt semmi gond, de az utasítást betartottam. Mert amikor nem, akkor rosszabbodott a helyzet.

2023. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most megyek majd ultrahangra.

Inkább úgyérzem mintha folyamatosan tele lennék, mint egy hordó

2023. okt. 31. 17:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Fekve semmi bajom egyébként csak ülve kényelmetlen
2023. okt. 31. 17:21
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem rudom hogy ez egyatalan haskemenyedes e, hiszen elso baba.

Alul laza a hasam ott kemeny ahol a bebi elhelyezkedik.

Lehet tok normalis es csak a baba.

2023. okt. 31. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem is ilyen volt a keményedés. Ha a baba kinyomja magát, az más.
2023. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is keményedtem az üléstől. Nezesd meg.
2023. nov. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok pihenés és magnézium szedése, esetleg nézesd meg magad. A feneked alá kényelmesebb matrac, több párna, kényelmesebb ruha m
2023. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!