Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a Medence végű...

Mit jelent a Medence végű fekvés? És az normális hogy csak 36hetesen kell mennem következő uh-ra?

Figyelt kérdés

28hetesek vagyunk.

BdB:72

Fl:52

Ezek is jók?


2010. okt. 19. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egyelőre még a popsija van elöl, ül a pocakodban. Ez még változhat, még bőven van helye és ideje megfordulni. Az enyém a 29. héten még így állt, aztán a 32. hétre szépen fejjel előre volt.Hogy nálatok milyen a kórházi rutin, nem tudom, de a 28. és a 36. hét között nálunk sincs uh, én csak azért mentem hamarabb, mert a doki szabira ment később.
2010. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az adatok teljesen jók, ne aggódj. A babámnak is hasonló volt.

Medencevégű: A babád még faros, nem fordult be, de még van ideje fejvégűbe fordulni (nekem a 34. héten tette meg az első babám).

Nekem a 32. héten is kellett mennem dokihoz, de nekem magándokim volt.

2010. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A medencéje azaz a kis popsija van "kifelé" azaz a szülőcsatorna felé,de ez még változhat,bár nálunk nem változott és császár lett.

Igen,normális hogy csak 36 hetesen kell menni,bár nekem a medencevégű fekvés miatt többször nézték,egyébként elmentünk 4D-re is:-)

2010. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!