Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egyet-egyet orronkènt...

Ha egyet-egyet orronkènt befùjtam az otrivin rapid mentol orrsrayből 30 hetesen azzal mèg nem àrtottam a babànak igaz?

Figyelt kérdés
Nem tervezem többször ,csak 2 napja megfàztam ès ùgy bepànikoltam tegnap este,hogy nem kapok levegőt ,hogy egyet-egyet orronkènt befùjtam.Ma megyek venni forrò italport terheseknek ès valami mentolos krèmet.

#terhesség #Otrivin rapid mentol
2023. nov. 2. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha megint nem kapsz levegőt, akkor is nyugodtan fújj. Helyileg hat, a babádnak az égvilágon semmi baja nem lesz tőle.
2023. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak fèlek,mert az èrszűkìtő hatàsa miatt nem ajànlott terhesen ès olvastam,hogy àtmehet a babàba.Vagy ezt csak ìrjàk?
2023. nov. 2. 06:53
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen ezt csak írják. Gyógyulj meg hamar, és jó egészséget kívánok neked! Babának baja nem lesz, és a tájékoztatóra valamit rá kell írni.
2023. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm szèpen!🙂
2023. nov. 2. 07:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Erthetetlen szamomra, hogy miért pont az orrspray ekkora mumus. Semmi baja nem lesz tőle senkinek. Te meg fogsz kapni levegőt.
2023. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején kérdeztem a dokitól és azt mondta lehet nyugodtan, nyilván túlzásba nem kell esni, de ennyitől nem lesz baj.
2023. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Igazàbòl èn sem èrtem,hogy mièrt annyira tilos.Elmèletileg ettől az èrszűkìtő hatàsa miatt,de volt olyan aki egèsz terhessège alatt hasznàlt otrivint, vagy màs oldatos orrsprayt ès semmi baj nem lett belőle.Azt sem èrtem,hogy mièrt nem folytattàk a tesztelèseket,hogy most akkor àrtalmas vagy sem.A googlben sok olyat olvasni,hogy nem àll rendelkezèsre elèg adat stb..🤷‍♀️

2023. nov. 2. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem használsz el belőle naponta litereket kizárt, hogy problémát okozzon. Igen, érszűkítő hatású, de helyileg hat. Az orrodban és nem a méhedben.

Tesztelni pedig azért nem tesztelték, mert terheseken tilos mindenféle gyógyszer tesztelése. Ezért mindenbe beleírják, hogy terhesség alatt a kezelőorvossal kell egyeztetni. Azért teszik, mert bármi történik, bármi miatt, ők így feddhetetlenek.

Ha nem kapsz levegőt használd nyugodtan. :)

2023. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm!Csak sajnos az otrivin rapid mentholra az van ìrva ,hogy nem alkalmazhatò ès nem az,hogy orvossal egyeztetve hasznàlhatò😕Mindegy valahogy csam kibìrom,max nem alszok ma,de holnapra lehet jobb lesz.Csak ki kellene bìrni orrfùjàs nèlkül,mert azèrt dagadt be ennyire az orrnyàlkahàrtyàm,a tegnapi sok orrfùjàstòl.☹Volt màr,hogy 10 èvig ràvoltam függve az otrivinre ès nagyon nehezen ,de leraktam 3 ève.Egyèbkènt mi baja lehet a babànak a 3. Trimeszterben az orrspraytől?Valaki tudja?
2023. nov. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!