Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hasznàlt Nasivin gyerek...

Ki hasznàlt Nasivin gyerek orrsprayt 1-6 èves korig terhessèg alatt?

Figyelt kérdés
Mennyiszer cseppentettetek megfàzàskor ès hàny napig?Nagyon megduzzadt tőle az orrnyàlkahàrtya?Lett valami baja a babànak?

#terhesség #Nasivin kids 1-6 èves korig
2023. nov. 3. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Semmit nem engedett a dokim.

Orrmosót vettem.

2023. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan nem érem fel ésszel, miért pont a helyileg ható orrcseppektől kell ennyire rettegni. Nekem mindkét terhességem alatt végig dugult az orrom, nem takonytól, hanem duzzadastol, tehát a sós orrspray semmit nem ért. Én fújtam rendes felnőtt orrspray-vel az orromat végig, amikor kellett. Semmiféle baja nincs egyik gyerekemnek sem.
2023. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Köszönjük Emese
2023. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is simán használtam a felnőtteknek valót
2023. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Erszukito hatasuk miatt problemas altalaban.

De ettol fuggetlenul lehet, hogy kicsit szigoruan veszik ezt a temat, mert nincs kello mennyisegu adat a biztonsagos hasznalatrol, orvosi kompetencia azt megitelni, hogy mikor mit lehet hasznalni.

Nekem sima terhessegi, szokasos orrdugulasra nem engedett semmit az orvosom a tengervizesen kivul.


De te meg vagy fazva kerdezo, hivd fel es kerdezd meg, hogy mit ajanl.

2023. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Felnőttet használtam.

Semmi baja nem lett a gyereknek.

Sőt egyiknek sem,mindkét terhességem alatt használtam

2023. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Èrtem! Köszönöm a vàlaszokat!Ti mennyiszer fùjtatok egy nap?Szeretnèm csak estère hasznàlni,de ha ùgy alakul mèg egyszer be lehet napközben is fùjni?
2023. nov. 3. 13:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt màr csak kb 6-7 hetem van szülèsig ès ikreket vàrok.
2023. nov. 3. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De az érszűkítő hatás helyileg ertendő! Nem a köldökzsinór ereit húzza össze az a nyomorult orrspray, hanem az orrban lévő hajszálereket. Ez olyan, mint a lidocain, ami egy helyi erzestelenítő, ott hat, ahova kened/szúrod. Ezért lehet terhesség alatt is használni. Hogy akkor pont az orrspray-től miert paraztatnak ennyire, azt komolyan nem ertem.
2023. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok az ikrekhez?Mi lesz fiú-lány,vagy egy petéjü ikrek? Kettő vagy hármas ikreket vársz?Hányadik hétben vagy?


Semmi bajod nem lesz az orr sprétől,mert ezek szülésig akár használható.Sok felnőtt használ terheség alatt,és terhesség nélkül is sok gyerekeknekvalo kenőcsőt,sprét.

2023. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!