Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap vettem egy clearblue...

Tegnap vettem egy clearblue digitális tesztet mert halvány pozitív tesztjeim voltak van aki látta rajta van aki nem pohárba tettem vizeletet 5mp tartottam bele holott 20mp kellet volna negatív jött ki. Ez befolyasolhatta esetleg?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy befolyásolja. Ha kijött a negatív eredmény, akkor már kellő vizeletet szívott fel úgyis.


Reggel csináltad a teszted? Ismételj 2 nap múlva is.

2023. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanígy voltam amikor teherbe estem...Egy szerdai nap dpo10en( ekkor kellett volna megjönnie) halvány pozitívat teszteltem majd másnap csütörtökön mentem vettem digitális clerbluet, kiirta" nem terhes" A szombat reggeli clerblue kiirta hogy 1-2 hetes terhes.Lehet a clerblue erősebb teszt mint amivel teszteltem vagy te teszteltel halványat és azért nem mutatja.
2023. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 teszt erőssége nem egyforma, de mindegyik mást mutat, ott valami van a háttérben. Később teszteltél, később fogant a baba. Terhes vagy.
2023. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!