Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kihúzhatom szülésig egy...

Kihúzhatom szülésig egy karcsúsított S-es kabátban?

Figyelt kérdés

Március elejére vagyok kiírva, most 22 hetes vagyok, van egy átlagos pocakom. A téli kabátomat párszor már felvettem, eddig még úgy érzem van benne hely, de szerintem úgyis be kell szereznem egy rusnya, de méregdrága mami kabátot.

Van köztetek olyan, aki kihúzta a terhesség előtti kabátjában a telet?



2023. nov. 5. 23:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Aligha.


De miért akarsz feltétlenül ronda kabátot venni?

2023. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én májusban szültem, decemberben már varrattam kismama kabátot, de nekem nagy volt a hasam. Szerintem kizárt, hogy jó legyen végig a mostani kabátod, még talán pár hét belefér, de hónapok egészen biztosan nem.
2023. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kissé túlméretes síkabátom, azt használtam. Utána babahordozáshoz is jó volt.
2023. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán ne rusnyát vegyél. Az én hordozós kabátom annyira jól néz ki, hogy most is azt hordom a becipzározható betétek nélkül, pedig se nem hordozok, se nem szoptatok.
2023. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne rusnyát vegyél drágán, hanem szépet elfogadható áron.

Kétlem, hogy jó lenne majd rád

2023. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix kabátok szépek.
2023. nov. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem lesz jó.

Nekem voltak direkt terhességre félretett kabátaim, amik bővebbek voltak, eredetileg úgy éreztem ezekbe még egy ember belefér rajtam kívül, most vagyok 37 hetes és rég nem jó már egyik sem.


Egy sima fekete kismama/hordozós pufi kabátot hordok, ajándékba kaptam, nem ronda csak semmi extra... Ebbe is még épp beleférek (eredeti méretem nekem is S volt, átlagos hasam van, nem híztam el)

2023. nov. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kb kizárt.

Én sem értem, miért kellene rusnyát venni méregdrágán.


Én pl 3 éve marketplacon vettem egyet 5ezerért.

Van hozzá toldó betét. Az nélkül hordtam tavaly is, mert imádom. Idén is az a kabátom lesz.

2023. nov. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Én simán nem cipzáraztam be, csak magamra terítettem a kabátot, és elöl amennyire lehetett összefogtam. Addig jó volt, amíg az autóból beérek a házba, vagy elmegyek valahova közelre. Nagy téli sétákra meg nem jártam nagy hassal, amúgy is utálom a hideget. Úgyhogy én nem vettem új kabátot.
2023. nov. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

A Bonprixen vettem kabátot, aminek volt egy toldó betétje. Egyáltalán nem volt rusnya.

De szerintem te már a gondolattól megőrülsz, hogy nem férsz bele az s-es kabátba.

2023. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!