Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehetne ezzel kezdeni?

Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, és a farkcsontomnàl becsípődott az ideg (szerintem) és se ülni,de hajolni,se menni(a jobb lábamra rààllni)de még az àgyban megfordulni kínkeservesen tudok..volt már régebben is,de nem volt vészes,a farkcsontom fájt 1-2 napig ha ültem, és csak akkor jött elő ha órákig ültem (a körmömet csináltam) már egy hete fáj napról napra jobban, két napja fekszek..

#Farkcsont fájdalom
nov. 15. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Orvos!
nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első körben most orvos, ha ennyire rossz a helyzet.

Nekem hasonló volt a 17. héttől kezdve, hol jobban hol kevésbé, estére mindig fájni kezdett. Egyszer sántítva mentem fél napig, aztán pattant egyet és jobb lett. Azóta járok kismama jógára és naponta végzem az ott tanult gyakorlatokat. Kifejezetten erre a területre is vannak mozdulatsorok.

Most ez rajtad perpillanat nem segít, de ha megoldódik, utána javaslom akár a youtube-on fellelhető derékmobilizáló gyakorlatokat kifejezetten kismamáknak. A helyedben ezt most megmutatnám egy orvosnak.

Majd írj, hogy mi a helyzet veled! Jobbulást kívánok!


24 hetes kismama

nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!holnap amúgyis mennem kell a háziorvoshoz hát kíváncsi vagyok mit mond, ő tüdőre van szakosodva. Nem szeretnék menni nagyon pedig sehova, félek a covidtól..a férjem boltba se akar engedni..
nov. 15. 20:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Hagyjad már ezt a kovidot,nincs!!

Influenza van megfázás ami ezer éve!!

Nem fogsz belehalni!!!

Minnél iobban félsz annál jobban bevonzod!!

Sok vitamin de leginkább C!

Vagy terhesvitamin abban minden van!

Boldog babavárást

nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nálunk vannak páran, (háziorvos mondta)és a patikában is az előttem lévő nő az volt,(a patikus mondta,mikor mondom neki remélem nem hagyta itt a bacijait...)úgy köhögött,majd meg fulladt..nem magamat féltem,hanem ki tudja hogy a babára hogy hat..szedek terhes vitamint,(rengeteg dolog ami kéne nincs benne,vagy ha van is, kevés)mellette kalciumot, magnéziumot, vasat,C, és D vitamint, és Omega3-at...

Köszönöm!

nov. 15. 22:00
 6/15 anonim ***** válasza:

No jó,akkor zarakozz be inkább.

Eszem megáll.

A szomszédom ilyen.amiota terhes nem lépte át a kaput

Nem is értem mi lesz vele ha újra emberek közé kell menni.

Valószínűleg a babát sem fogja kivinni a kapun túlra ...

Ne legyél bolond.ha félsz,vegyél fel maszkot.

nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, attól még hogy féltem a babàt..veszek fel maszkot,de csak a simàt,ami szerintem semmit nem ér.. hát a gyereket vagy 6 hétig nem is szabad emberek közé vinni, úgy Én szoktam sokat sétálni, úgyhogy kimozdulok
nov. 15. 23:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem két gyerekem van mindkettőt vittem már két hetes korukban ki sétálni,és hozzánk is jöttek a rokonok.

Semmi bajuk nem lett tőle.

nov. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem költözz barlangba...
nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

4 vagyok!!

3 gyerekem van a lányom 2 hetes volt mikor elmentünk Abádszalókra a papához ugyanis ott volt az akkor 4 éves kisfiam!!

Jó nyár volt de annak is vannak veszélyei!

De ennyire nem szabad fosni!!

Nem tudom első gyerek e , de h lesz több másképp fogod látni és csinálni!!

nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!