Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükség van babahordozóra? 5...

Szükség van babahordozóra? 5 hónapos terhes vagyok a kisfiammal, és szeretnénk már megvenni pár dolgot neki, mert nagyon jó dolgokat találtam a teszveszen. DE.

Figyelt kérdés

hogy éri meg jobban,hosszú távon?

1.veszünk egy mózeskosaras babakocsit,ami később sportkocsivá alakítható,így a mózessel egyben ki tudjuk venni a babakocsiból,ha megyünk be mondjuk a dokihoz.És mellé veszünk az autóba gyerekülést 0-18kg-ig.

2.veszünk egy olyan babakocsit amihez jár bébihordozó,amibe kocsiba is lehet kötni,és amikor fél-egy évesen kinövi a hordozót,akkor veszünk gyerekülést.


2010. okt. 20. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2. szerintem. Mi így csináltuk + mi még vettük másik babkocsit is kisebbet. Ha akartok tesót nem lesz probléma a felhasználással, nekünk a 2 gyerek születésére semmit nem kellett venni csak egy pihenőszéket, mivel 50 nm-ről 240 nm.re költöztünk.
2010. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

utóbbi


az első kat. babakocsik állati drágák és útfüggő hogy milyen helyen laktok városba még ok. de vidékre,??


nekünk külön bébihordónk volt és 3 funkciós babakocsink aztán lett autósülésünk 9-36 kg-os.

igy is jól jártunk.

2010. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a második variációra szavazok.
2010. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Titi triton, van hozzá mózes, hordozó, sport rész, vagy quinny buzz!

A mózesbe nem tudod bekötni a babát, 4-5-6 hónaposan a hordozóban kellemesebb cipelni mint a mózesben. 5-6 hónaposan mikor még nem ül, de szeretne nézelődni, a hordozóban toltam, azt raktam a babakocsira.

2010. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget lányok.Már komolyan olyan szinten vagyok,hogy éjjel is ezzel álmodok.:O)

Akkor már csak olyan kocsit kellene keresnem ami falura jó,mert rettenetes állapotban vannak itt a járdák.

2010. okt. 20. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a 2.-t támogatom, és így is fogok tenni. Jövő hónapban vesszük meg a babakocsit, innen:

www.babaholmiolcson.hu

Igaz Bp-i a cég, de szállítanak házhoz. Nézz körül, nagyon jó áraik vannak.

2010. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is a 2. a jó megoldás. Mi is ott vettük meg a babakocsit, amit az előző válaszoló írt. Nálunk is nagyon rosszak az utcák, földút van, ezért vettünk Raf-pol king babakocsit. Nagy kerekei vannak, van hozzá mózes, téli lábzsák, szúnyogháló, esővédő és 38 e ft volt. Vettünk hozzá külön babahordozót.
2010. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!