Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális az alhasi...

Mennyire normális az alhasi görcs 5 hetesen?

Figyelt kérdés
Jövő hétre van orvoshoz időpontom, sokszor vannak menstruáció szerű görcseim, van amikor elmúlik, majd újra visszajön. Nem annyira erős, csak idegesít :)
nov. 20. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "mindjárt megjön" érzés?

Mert az teljesen normális, nekem is kb. a 6. hétig tartott. Utána is előfordult néha, főleg a kimaradó menzeszek idején.

nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont olyan. Néha elmúlik, aztán újra. Szedek magnéziumot, valamivel jobb tőle, de néha érzem még
nov. 20. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem irtózatos erős a görcs és nincs vérzés, nem aggódnék. :)

Fog meg itt-ott fájni, meg nekem ami meglepő volt az első trimeszterben, az a nagymennyiségű vizes folyás. Napi háromszor hittem azt, hogy na kész, biztos elöntött a vér, mindennek vége... Közben csak teljesen normális folyás volt. A növekvő vérbőség okozta és a második trimeszterre el is múlt.

nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem annyira folyásom nincs, bár Ultrogestan hüvelykapszulát használok, lehet amiatt :)
nov. 20. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12-13 hétig megvolt ez az érzés, addig mindenki azt mondta, normális. Utána mondta a doki, h szedjek magnéziumot, és elmúlt.
nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, en csak 4+2-on vagyok, szoval nagyon az elejen, de mar jo par napja neha nagyon eros gorcseim is vannak. En menstrualaskor mindig algoflexszel kezdtem, annyira fajt, akkor folyamatosan, most egy nap kb 2x par percig van ilyen eros gorcs

, amugy nekem is mindjart megjon gorcsoles a jellemzo.


Noverem nogyogyasz, szerinte teljesen normalis az eros fajdalom is, ha nem allandosul es nincs verzes. Megprobalom az Aldis magneziumos pezsgotablettat, ma kezdtem. Illetve Buscopant (kulfoldon elunk, itt ezt szeretik a nospa helyett, de gyakorlatilag ugyan az) szedhetek, max napi 2*10mg-ot, ha baromira fajna.


Remelem tudtam segiteni. Boldog babavarast!

nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!