Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmenjek újra UH-ra ebben az...

Elmenjek újra UH-ra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 1 hete voltam, pont 8 hetesen UH-ra, ahol minden rendben volt. Azóta elvesztettem egy nagyon fontos embert az életemből, rengeteget sírok miatta. Nagyon gyengének érzem magam, semmi sem vígasztal, maximum kis időre el tudja vonni valami a figyelmemet.

Mennyire árthat ez a babának? Nincs görcsölés, minden ugyanolyan mint eddig, kivéve, hogy ma azt vettem észre hogy enyhült a mellfeszülés és fájdalom, valamint kicsit a szagérzékenységem is. Okot ad-e ez aggódásra? Menjek UH-ra?


nov. 23. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Bármennyire is rosszul érzed magad, nem ezen múlik, hogy a magzat hogy fejlődik, megmarad-e. Pihenj sokat, de ha nincs vérzés vagy görcs szükségtelen az újabb UH. Ha azonban ez megnyugtat és belefér, akkor menj el magánba.
nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mit várnál az uhtól? A stressz ritkán okoz vetélést, mást meg ilyenkor nem látni.
nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez téged megnyugtat, esetleg jót tesz a lelkednek és megengedheted magadnak, miért ne?

Jó, minden héten nem kell nézegetni, de ennyitől nem lesz baja. A stressz ritkán okoz vetélést, de nem hiányzik ettől függetlenül.

A tünetek jönnek és mennek, ezen ne idegeskedj. Nekem szinte tünetmentes volt a terhességem a 10. hét és a 20. hét között. Azóta is csak annyi van, hogy fáj a derekam és hogy szétrúg az apróság belülről.

Részvétem, kérdező. Szorítok, hogy mihamarabb gyógyuljon a lelked.

nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj.

Mert ilyenkor még ezen is idegeskedni dupla stressz forrás. Akkor legalább a babával tudod, hogy minden rendben.

nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha stresszelsz rajta, akkor menj el, nem annyi plusz energia, mintha ezen aggódnál. De nem lesz semmi baj. Nekem a gyerek húgom és egy közeli ismerősöm is meghalt 4 hetes és 6 hónapos terhesen, azt hittem belehalok, annyira rosszul voltam, de egészséges terhességem volt, és egy gyönyörű, boldog tündér babám lett, akin nyoma sincs a traumának.
nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!