Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után nem jött meg,...

Missed ab után nem jött meg, 4 hetes terhes vagyok? Ez egy csoda!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Korábban tettem fel kérdést arról, hogy van-e valaki az oldalon, aki azonnal eü küret utàn esett teherbe és meg sem jött neki? Lehetséges-e ez? Nos, nálam bekövetkezett. Engedélyt kaptunk 2 hét után az orvostól alapos kivizsgálás után a házaséletre és tegnap este szép pozitívat is teszteltem úgy, hogy holnapra “nem várom” a menzeszt. Lombik program esetében is “kaparnak” picit az eredményesebb tapadás érdekében, de nem gondoltam volna, hogy nálunk is sikerül. Így hát műtétre 2 héttel újra teherbe estem, aminek nagyon örülök, másrészről bennem van egy egészséges félsz is. Nem élem bele magamat, de szívesen olvasnék sikertörténeteket hasonló csodákról. Hiszem, hogy egy lélek nagyon leszeretne születni hozzánk! Ki volt hasonló helyzetben?


Ui.: Nem, nem kell kivárni a 6 hetet, 3 hónapot és hasonlók, külföldön már réges-régen elavult javaslatnak titulálják. Igen, műtét után 13 nappal negatív lett egy tesztem + vérvétel is kimutatta, hogy nincs HCG a szervezetemben.



#missed ab #vetélés #4 hetes #2 hét múlva próbálkoztunk #Házasélet engedéllyel
nov. 24. 05:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia igaz nekem nem ennyire hamar de simán lehet siker ebből. 2 vetélés után toltál lemondva és az utolsó hónapban jött össze és velünk is maradt.

Szurkolok!

nov. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most erősebbek a tüneteim is, de olyan nehéz leküzdeni a félelmemet. Mindenesetre próbálok nyugodt maradni, ha mégis megjönne 5/6 hétre, akkor majd kövire összejön. Progeszteront azonnal elkezdtem!😄
nov. 24. 06:14
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem a kérdést, bevallom. Ha féltél, miért nem vártál ki egy ciklust? Ha nem vártál, akkor nyilván nem féltél a próbálkozáskor, akkor most miért igen?
nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gyanítom, hogy te nem estél át ezen. Egy egészséges félsz - ha kivárom a felesleges több hónapot, ha nem- mindig ott lesz egy nőben. Szerintem ez evidens.
nov. 24. 07:01
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Írj blogot. Szupcsi, gratulálok, de ez nem kérdés.
nov. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

3as

Téged se az eszedért szeretnek.


Nyilván egy újabb vetéléstől fél ami mindegy is hogy hány honappal az elöző után van.


Kerdező én értelek. Nekem is fájt a 2 vetélés 1 év alatt ,de ez van. El kell fogadni hogy a természet szelektál,és inkább ez mint egy beteg baba.

A sikeres terhességet is végig kűzdöttem iszonyú fájdalmakkal,vérzéssel. Mondhatom hogy a már "utáltam" a terhes állapotot de bíztam benne hogy a kis lény aki bennem van egészséges. És szerencsére az lettm imádom minden porcikáját pedig igazán meggyötört.

Sikerülni fog és minden jo lesz.


1es

nov. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem csoda, vetélés után még nagyobb is az esély. Az én fiam is így fogant, vetélés után egyből. Nagy öröm, igen.
nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Missed után és egy ciklus után megfogant a fiam

Nem csoda ez,hanem a természet rendje.

Féltem én is igen,de feleslegesen.

Két éves a nagyfiú

nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jahj de jó ezeket olvasni, habár számomra minden fogantatás csoda!😊
nov. 24. 07:31
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Oké hogy fizikailag engedélyezi az orvos de lelkileg egy missed ab után nem lenne se kedvem se gusztusom az urammal kufircolni...
nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!