Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak kismamák akik március...

Vannak kismamák akik március 5-re vannak kiirva? Mitek lesz? és hol szültök?

Figyelt kérdés
nekünk ugynéz ki kislány, gyöngyösön szülök.
2010. okt. 20. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én március 23 és Siófokon és a babym nem mutatta meg magát, ezért még nem tudom, hogy fiú vagy lány :(
2010. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én március 11-re, a nemét még nem mutatta. Keszthelyen szülünk.
2010. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szucs oliver ***** válasza:

Szia! Én március 11-re, úgy néz ki hogy lány de az orvos azt mondta nem 100 százalék:)

Budapesten a Szent János Kórházban:)

2010. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én márc. 8-ra vagyok kiírva, kisfiú lesz a Baba, de még sajnos a magzatvízvétel eredményére várok, ami nov. 4.-én lesz. Tehát nincs felhőtlen öröm.

Jó egészséget Nektek!

2010. okt. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

07:45 neked mi a gond?

én márc 23-ra várom a babám és hamarosan megyek a genetikára. az afp-m nagyon alacsony lett. az orvos szerint ez több dologra is utalhat. így hát nálunk sem felhőtlen az öröm. a nemét még nem tudjuk, de jelen pillanatban annyira nem is fontos. Bp-en, Szent Imrében szeretnék szülni.

2010. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem sem 100%-RA MONDTÁK, AZT MONDTA A DOKI HOGY VALÓSZINŰ KISLÁNY DE NEM ESKÜDNE MEG RÁ, ÉN VESZÉLYEZTETETT VAGYOK VELE, SOKAT KÉNE PIHENNEM NEM EMELGETHETEK STB. DE VAN EGY MÁSFÉL ÉVES KISLÁNYUNK IS IGY PROBÁLOM EZEKET MELLETTE MEGVALÓSITANI, AMIKOR ALSZIK PIHENEK ÉS FEKVE JÁTSZOM VELE HA ELVÉGEZTEM A HÁZIMUNKÁT. REMÉLEM RENDBEN LESZÜNK. IGY TERVEZTÜK HOGY 2 ÉV LEGYEN A KICSIK KÖZÖTT. MAJD 25 HETESEN AKARUNK 4 DRE MENNI OTT TUTI KIDERÜL. (DE ÉN LÁNYT SZERETNÉK)
2010. okt. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!