Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik lánynev tetszik jobban,...

Melyik lánynev tetszik jobban, Alexa vagy Lotti?

Figyelt kérdés

Egyébként mindenképpen két nevet szeretnénk adni születendő lányunknak, de a fenti kettő együtt (Alexa Lotti) biztosan nem passzol.


Ezért az alábbi variációk jönnének szóba:


Alexa Petra

Lotti Noémi

Alexa Noémi


Szerintetek melyik a szebb? Akkor második nevet is eszerint választanánk.



nov. 29. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így együtt egyik se szép, bocsi. Egyébként ha lányunk lesz, nekünk is Alexa lesz. De ez szerintem olyan szép és karakteres név, hogy felesleges hozzá másik név. Mondjuk nekünk adott hozzá egy hosszú vezetéknév is, így fel sem merült a 2.név.
nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra, így, eredeti formájában, és akkor nem kell második név.
nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ezek a nevek sehogy sem illenek össze!
nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Alexa jobban tetszik, pláne hogy a Lotti nekem becenév kategória. A fenti nevparok szerintem se illenek ossze
nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Egybe abszolút nem szép egyik 2 név se.

Én is csak 1 nevet adnék,amúgy se sok értelme van a két névnek mert csak a hivatalos papírokon fogja használni.

Ha 1 fix név lenne mert valaki után akarnátok elnevezni + egy saját név az érthető lenne de ez??!!

Egyébként meg felnöttkén az Alexa jobbnak tűnik

nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Valahol mindenkinek igaza van, csak a vezetéknév gyakori és rövid (Molnár) és a nagyobbik gyermeknek (fiú) is ezért lett 2 neve. Alexandra több ismerős és családtag is van.


Mi passzolna az Alexa után, ha ezek nem?

nov. 29. 11:26
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Semmi. Nem kell neki két keresztnev csak azért, mert q fiúnak is van. Ha több Alexandra is van q családban és az ismerősök között, akkor nem nevezném Alexanak se.

Sarolta, azt lehet Lottinak becezni

nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Noémi - jó

Alexa - elmegy

Lotti - béna

És mindegyik csak önmagában, teljesen felesleges 2 név.

nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 harebell ***** válasza:
100%

Nekem a Molnár Lotti alapból nem tetszik, nem esik jól kimondani, egy második név ezen nem segítene.

A Molnár Alexa nem rossz, szerintem sem kell mellé második név.

nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Lotti Noémi.
nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!