Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor hogy csinálnak NST-t?

Ilyenkor hogy csinálnak NST-t?

Figyelt kérdés
Szóval jobbára akkor érzem erősen mozogni a babát,ha az oldalamon fekszem és az oldalamnál érzem őt, hogy mozog. Ha simán ülök, akkor nagyon ritkán érzem (nem tudom, hogy van -e ennek köze a mellső falon tapadt lepénynek) őt olyan intenzitással, mint oldalt fekve. Hamarosan elkezdődnek az NST-k és félek, hogy nem jól fogja a gép érzékelni a magzatmozgàst. Aztán lehet ám, hogy hülyeséget írok, mert ez az első terhességem és fogalmam sincs, hogy működik ez az egész 🙂.

dec. 1. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges az aggodalmad, hidd el, meg fogják oldani az ott dolgozó tapasztalt nővérek
dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lesznek nővérek, mert magánrendelésre járunk és ott fogják csinálni és ott csak a doki meg az asszisztense van. Nem aggódok, csak kíváncsi vagyok.
dec. 1. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell akkor fekve csinálják meg az NST-t.

Ha kell akkor oldalt fekeve.

Megoldják

Nem csak ülve lehet

Amugy meg lehet hogy te nem érzed a mozgást, de a gép attól még érzékeli amit kell. A picinek a szívverését nézi a gép, miközben mocorog. Simán lehet hogy mocorog ő akkor is mikor ülsz, csak te nem érzed.

dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos is, hogy mozog, mert mikor a védőnő néz szivhangot, én nem érzem, de hallani a szivhang figyelővel, elég nagy mozgásokat.
dec. 1. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Akkor a tapasztalt doki és az asszisztens fogja tudni, hogy hogyan végezze el a vizsgálatot.


Évek, nagyon nehéz dolgod lesz, ha ilyeneket nem tudsz értelmezni...


1-es voltam

dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fektettek oldalra, mert lusta volt a baba. Azt mondták, hogy ez gyakori, ha nincsenek ezren és van hely , akkor rögtön fektetik is nálunk a kismamát, mert gyorsabban vége a vizsgálatnak. Fekve több a hely nekik, és boldogabban mozognak, ami ugye kell az NST-hez.
dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1,5! Miért kell rögtön belekötni valakibe aki kérdez ebben a kategóriában és nem a 7.gyerekét várja és nem tudja pontosan mi hogy működik? Szörnyű itt sok ember. Normális kérdésnél is beleköttök már csak azért is a kérdezőbe.
dec. 1. 22:53
 8/13 A kérdező kommentje:
6! Oh az én babám hiperaktív kb, állandóan mozog. Még néha a dokinak is nehéz szívhangot találni mert forgolodik a baba.
dec. 1. 22:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, tényleg megvannak a maguk praktikái. De az is simán lehet, hogy annyira utálni fogja az egészet, hogy mindent megtesz azért, hogy lerúgja magáról a tappancsokat :D. Csak úgy döngött a hasam, nem bírtuk röhögés nélkül a férjemmel.

Nekem amúgy ma azt tanácsolták, hogy előtte egyek édességet, ha esetleg lustálkodna, az úgyis felkelti, de nekik is van cukruk, szőlőcukruk ilyen esetre, plusz egyéb módszereik, ha kellenének. Szóval ne aggódj, tapasztaltak, tudni fogják, mit kell lenni :).

dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és az, hogy nem érzed, egyáltalán nem jelenti, hogy a gép sem fogja érzékelni.
dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!