Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kèrhetem,hogy hamarabb vegyèk...

Kèrhetem,hogy hamarabb vegyèk ki az ikreket csàszàrral?

Figyelt kérdés
Most vagyok 34+2 napos kètpetèjű ikrekkel ès csak 37.hètre kaptam időpontot NST-re,amikoris 37.hetes leszek.Elgondolkodtam,hogy lehet-e 37. Vagy 38. Hèten max kivenni a babàkat.Ugye nem tarthatjàk bent tovàbb őket??Màr ìgy is szenvedős a dolog.Problèmamentes a terhessèg.Az egyik fejvègű,a màsik hol faros,hol haràntban fekszik,de fejvègű mèg nem volt.Mitől függ,hogy mikor veszik ki őket?
dec. 2. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvosodtól kérdezd
dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
47%

Miert kellene kivenni ??? Plane ido elott???

Ikreket is meglehet szulni huvelyi uton. Jobb is mert csaszaros sebbel marha jo lesz majd 2 baba korul ugralni...


Nem is ertem ezeket a kerdeseket

dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem úgy megy, hogy "kiveszik a babákat", a császár nem arr való, ha a kismama megunja a terhességet, akkor "kivegyék" öket korábban. A császár akkor jön szóba, ha a babák elég érettek és orvosilag indokolt a mütét! Alapesetben - ha nincs komplikáció -, az a jó, ha minél közelebb vannak a 40 héthez, minden nap pluszt jelent a gyerekeknek!
dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan ez a legnagyobb bajod, miközben egy ikerterhességnél minden nap ajándék? Minél tovább vannak bent, annál jobb nekik.
dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:
1-esnek:Az orvosom nagyon könnyelműen kezeli az ikerterhessèget(Sztk-s).Szerinte kihordom a vègèig.
dec. 2. 19:06
 6/84 A kérdező kommentje:
2. Vàlaszolònak: Azèrt kellene kivenni,mert màr ìgy is alig fèrnek el,alig tudok aludni is ès fellèphetnek komplikàciòk is,ha tovàbb tartjàk bent őket.Ez nem szimpla terhessèg!36. Hèten egyèbkènt is màr kifejlődnek a babàk teljesen!+ Amùgy is csàszàr lenne a fekvèsük miatt!
dec. 2. 19:09
 7/84 A kérdező kommentje:
3.vàlaszolònak:Nem meguntam🤦‍♀️Amùgyis csàszàr lesz a fekvèsük miatt.Első szülès lesz ès mindenkèppen csàszàrhoz fogok ragaszkodni!Nem is nagyon szoktàk engedni első szülèst ikrekkel termèszetes ùton.36. Hèten màr kifejlődnek teljesen!
dec. 2. 19:13
 8/84 A kérdező kommentje:
4-es vàlaszolònak:Hidd el nekem szimpla terhessègnèl lehet jobb,de ha utàna olvasol,akkor megtudod,hogy 38. hètnèl tovàbb veszèlyes benthagyni az ikreket,mert nem fèrnek el.Leàllhat a szìvük stb....36.hètig minden nap ajàndèk,utàna meg màr fèlelem hogy nehogy bajuk legyen a kevès hely miatt!
dec. 2. 19:16
 9/84 A kérdező kommentje:
Gondolom akik ìrtak,azok nem voltak terhesek mèg ikrekkel.Nem olyan egyszerű,ahogy gondoljàtok!🤦‍♀️🤦‍♀️
dec. 2. 19:19
 10/84 anonim ***** válasza:
73%

Hát... amikor én szültem (császárral, betöltött 39.héten egy gyereket), akkor szült egy anyuka 40.hétre ikreket, hüvelyi úton.


Ha nem indokolt a császár, nem műtenek, idő előtt még pláne nem.

dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!