Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben borda...

Harmadik trimeszterben borda nyomás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap kezdem meg a 31-ik hetet és mostanában a jobb mellem alatt olyan, mintha beszorulna a levegő, húzódik.

Nincsen magas vérnyomásom, a héten voltam terhesgondozáson és a vizelet minta is jó volt, ezért nem gondolok toxémiára.

Fekvő-ülő helyzetben érzem csak ezt a bordatáji feszülést, amint jövök megyek el is múlik.

Volt valaki hasonló helyzetben a terhessége ezen szakaszában?



#harmadik trimeszter #Kellemetlen panaszok
dec. 3. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Még senki.
dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor ülök akkor a bal bordám alatt feszülő , szúró fájdalmat érzek.Ez elmúlik.Csak kb ha több mint 15 percig ülök egyhelyben pl vacsizok elkezd fájni. Nem kell aggódni.
dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32.hétben vagyok a 28.hèt óta érzem ezt. 2 vagyok.Az orvos aztmondta nem baj, hátam is fáj illetve a hasam alatt is.
dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 35. héten ékelte be a talpát a kisfiam a jobb bordaívem alá.


Először csak szúrt, majd fájdogált ha köhögtem, majd konkrétan egy nagyobb levegőt nem tudtam venni.

Végül egy reggel arra ébredtem, hogy annyira fáj, hogy nem tudtam megmozdulni az ágyban.

De ezt szó szerint értsd. Az oldalamon aludtam, és nem tudtam se lekászálódni az ágyról, sem átfordulni.


A telefonom tőlem 2 méterre volt mögöttem, de nem tudtam érte nyúlni.

Reggel 6-tól 11-ig csak feküdtem az oldalamon és bőgtem és kb milimétereket tudtam megmozdulni, mire lehuppantam a térdemre az ágy mellé. Onnan már csak másfél óra bőgés és kinlódás volt eljútni a 3 méterre lévő wc-ig.


Gyanakodtunk ilyen-olyan kőre (vese, epe), bementünk a kórházba, az ultrahangon semmit nem találtak, a véremben semmit nem találtak.


Másnap ugyanezt eljátszottam, de legalább a telefonom kéznél volt. Újra kórház, sürgősségi, infúzió, vérvétel, pisi minta leadás. Az eredményeim szerint semmi bajom.


Harmadnap újra kórház, agyon itattak, megkatétereztek. Szintén semmi.


Hetekig így szenvedtem, csak az vígasztalt, hogy semmi veszélyes bajom nincs, amivel veszélyeztetném a picit. Aztán a 38. héten megszületett a kisfiam, az eldeformálódott lábfejével, amit masszírozni, tornáztatni kellett, hogy helyre jöjjön.

dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!