Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl aggódom? Nem tudom...

Túl aggódom? Nem tudom pontosan mikor volt peteérés. Átlagosan 30 naposak a ciklusaim.A nemvárt napján vagy 1 nap késéssel teszteltem. Akkor már nagyon halványan pozitív volt. Mensz szerint 7+1 hetes vagyok. Uh szerint 6+1. Többi lent

Figyelt kérdés

A ciklus általában 30 napos, de van, hogy 31,32,33.

A baba 4,1 mm. Szívhang van.

Bízhatok abban, hogy később volt a peteérés? Vagy akkor nem mutatta volna ki a teszt a nemvárt napján?

Lehetett azért halvány a teszt, mert késő volt a peteérés?

A 25-ös teszt csak időn túl lett két csíkos nagyon nagyon halványan. A 10-es teszt is nagyon halvány lett. Halvány is maradt még 3 nap múlva is.

Kontrollra nem hívtak vissza. Legközelebb a 12 hét ultrahangra megyek.



#teszt #pozitív teszt #kései peteérés #Kicsi embrió #1 héttel kisebb
dec. 7. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, szerintem nincs ezzel gond, sokszor előfordul. Ha nem követed a peteérést akkor igazából bármi lehet :)
dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 babyboom567 ***** válasza:
90%

De mi a probléma?

Itt egy élő,normális terhesség,nem értem a kérdést.

Vérzel?görcsölsz?doki mondott valami aggasztót?

dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az q probléma, hogy nem tudom, hogy rossz ütemben növekszik a baba vagy pedig késő fogant.

7 hetesen akár 10 mm is lehetne vagy nagyobb. Az enyém 4,1 mm.

Ami nem baj, ha 6 hetes.

De, ha hét hetes és úgy ekkora, akkor nem jó.

dec. 7. 12:56
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát ezt nyilván senki sem fogja neked megmondani, mivel mi sem tudjuk mikor fogant. Csak annyit tudsz tenni, hogy 2 héttel később elmész magánba egy ultrahangra.

Alapvetően szerintem amíg nem vérzel, pecsételsz, addig felesleges stresszelned magad ennyire.

1. voltam

dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Atlag kalkulátorok 28 nappal számolnak neked 33 napos ciklusaid bannak az 5 nap! Ha esetleg nem 14 napos a luteális szakaszod hanem csak 12 napos is ott van 2 nap. Szóval ne aggódj.

Nálad simán kijön az az 1 hét.

dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De az is belefér, hogy pozitívat teszteljek?
dec. 7. 13:04
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen bele

Mert fogantatás után akár 8 nappal is pozi lehet a teszt ha csúsztál is pár napot akkor is már kimutathatja. És valószínű ezért volt halvány a teszt

dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy úgy van, ahogy írod!
dec. 7. 13:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 7mm-re mondott 6 hét 4 napot, szerintem akkor 6. hét elején lehetsz
dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, túlaggódod. Nekem 28 napos ciklus mellett is több mint egy héttel kisebbnek mérték a terhességem az elejétől kezdve. A 12 hetes uh-n későbbre is tették a terminust 10 nappal. Nem a 14. napon volt az ovum, de legfeljebb a 17. napon, annál később kizárt. Tehát a valós eltérés nagyon max 3 nap lehetett (volna). Ennyit arról, hogy mennyire lehet ezt pontosan megmondani uh-val. A genetikain kapott dátumhoz képest született egyébként 4 nappal később. Ha az eredeti dátumot nézték volna, akkor indítással kínoztak volna :)
dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!