Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha hajnalba haskorgá...

Normális, ha hajnalba haskorgásra kelek?

Figyelt kérdés

Már lassan egy két hete minden hajnalban kelek magamtól kettő óra körül és azt érzem és hallom is, hogy korog a hasam. A baba is fel kel ilyenkor és rugdos.

Boooorzasztó érzés.

Mandulát tettem az ágyam mellé. Egy darabit segített, de már most az se segít, azt érzem le kell mennem szendvicset csinálni, hogy reggelig kibírjam, mert éhezem.


Ez mennyire normális?


28 hetes vagyok, 57,5 kg 52,5-ről.

A kisbaba 980g, hosszú, vékony baba, normál, átlag súllyal a doki szerint. Azonban ez a hajnali éhezés nagyon zavar engem.


Megpróbálok napközben mégtöbbet enni, mert ez már borzasztó, meg nem normális szerintem, hogy hajnalban kell ennem!!!


Van itt valaki, aki hasonló gonddal küzd, küzdött?



dec. 8. 02:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A cukorterhelésem jó lett, a vérképem rendben
dec. 8. 02:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi! Félidőtől reggelire 20 dkg gépsonka, egy csomag retek. 😁
dec. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Nekem is volt. Èn mondjuk nem ettem, helyette gyümölcslevet ittam.
dec. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Este is eszel rendesen?
dec. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt ha nem ettem 2x este.Mi 19h-20h között vacsorázunk és leülök mégegyszer megenni egy tányér főtt kaját 22h körül( ágybamenetel elött) így kihúzom reggel 8-9h ig is evés nélkül.Nem kelek arra hogy hú de éhes vagyok.Próbálj jól bekajálni este.Én 51.7kg ról indultam most vagyok 59.7 33hetes.
dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van, 22 hetes vagyok. Sosem voltam ilyen, vacsi után reggelig eszembe se jutott enni, most viszont már éjfél után felkelek arra, hogy éhen fogok halni... Ráadásul, ha nem eszem pár falatot, fájni is kezd a gyomrom, a baba fejre áll bennem, követeli az ennivalót kb 😅
dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyon megnyugtató!!:)

Hát azaz érdekes, hogy sokszor eszek pl. 8-kor és nem kéne már éhesnek lennem..

dec. 8. 14:49
 8/12 anonim ***** válasza:
7# én ha 11kor eszek is, felkelek néhány óra múlva, hogy annyira korog a gyomrom, hogy fáj... Próbáltam zabpelyhet, olyat ami eltelít, de majdnem mindegy...
dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En terhesen szo szerint eheztem, akarmit es akarmennyit ettem, nem volt eleg. Hiztam is 20 kilot, keptelen voltam kevesebbet enni, fizikai fajdalmat ereztem, ha probaltam kicsit kordaban tartani az etkezeseimet.


Allandoan ehes voltam, szornyu volt, egy percig se sirom vissza a terhesseget.

dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ma kiadósan ettemm. Pedig nem tartom feltétlen jó dolognak, hogy este későn egyek, de ma élő zombi voltam már a kialvatlanságtól.

Plusz vékons a hasfalamy a baba úgy kinyomja magát, hogy ijesztő érzés

dec. 8. 20:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!