Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha nagyon kellemetlen ez a...

Néha nagyon kellemetlen ez a szívdobogás érzés. Pedig a 12.heti EKG-n teljesen jó volt minden?

Figyelt kérdés

Mondjuk akkor még nem is volt ez a "tünet". Viszont a második trimesztertől van és most vagyok 31 hetes és ha front jön , általában előjön ez és nagyon kellemetlen. Gondoltam már rá, hogy kérek még egy EKG-t, hogy mi lehet ez, de ha említettem a védőnőnek, hogy van ez a dolog, mindig mondja, hogy ez csak rosszabb lesz ahogy halad előre a terhesség. Meg más kismamáknàl is hallottam ezt és a vérnyomásom is és a pulzusom is jó ilyenkor is mikor ezt érzem.

Ti voltatok így?


dec. 8. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Tachycardia a neve. Teljesen normális bár én néha panikotam miatta. Ahogy jött úgy el is múlt pár hét alatt.

Tény hogy ritka szar érzés!

dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom a nevét, csak azt nem tudom, hogy normális -e, mert terhesség előtt sosem volt ilyen problémám, most viszont van és tényleg ritka rossz érzés. Bár már nem pànikolok miatta, de nem esik jól mikor azt érzem, össze -vissza kalimpàl a szívem.
dec. 8. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, valóban kellemetlen de amint megszültem elmúlt. Volt mikor már 10-15 percenként jött.
dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van és amikor megemlítettem a nőgyógyásznak elküldött kardiológiára!
dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj hármas az szörnyű. Nekem a frontok hozzák elő, de nagyon kellemetlen. Akkor nem vagyok egyedül ezek szerint és normális is ez. Csak mikor kb a semmitől kifulladok emiatt, az is annyira rossz, pedig sokat nem is híztam, hogy amiatt lenne .jaj egyes, bocsi, nem köszöntem neked 🙂!
dec. 8. 23:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Négyes, hát sajna nálunk a kutyát se érdekli. De azért gondolkodok rajta, hogy lehet meg kellene nézni, csak hát közben meg tudom ,hogy ez lehet simán terhes tünet is.
dec. 8. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
12 éves korom óta érzem. Azt mondták, valaki érzi, valaki nem, de mindenkinek van néha. Elmentem vele kardiologiára, de semmi kórosat nem találtak. Néha gyakrabban jelentkezik, van, hogy ritkábban. Együtt kell vele élni.
dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is van, rá pár napra szemmel láthatóan nő a pocakom. Sajnos még most a 27. hétben is éreztem.
dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8# de furi, így, ahogy írod, rájöttem, hogy nálam is ez van :o


A 12 hét után kezdődött, először ha ettem, azt hittem a cukrommal van valami, de aztán elmúlt. Így visszagondolva viszont mindig nőtt utána a pocim. :o

dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik terhességemet jellemezte, de ez nem egy kóros állapot. Kellemetlen, de ne aggódj, elmúlik, és semmilyen bajt nem okoz vagy jelez.
dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!