Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsibbad az ujjam az indukciós...

Zsibbad az ujjam az indukciós tűzhelytől. Ezzel bemennétek az ügyeletre?

Figyelt kérdés

Főztem egy indukciós rezsón, majd kezet mostam és kicsit nyirkos kézzel az érintőpanelen feljebb vettem a hőt. Levettem róla az ujjam és utána enyhe bizsergést éreztem benne. Nem éreztem ezen felül sem csípést, se semmit.


Felhívtam az ügyeletet, azt mondták lehet áramütés, menjek be nézessem meg a babát. A családom férfi tagjai műszaki végzettségűek (nem elektronikusak ugyan), ők mondták, hogy érintő panelen keresztül nem szabadna, hogy megüssön az áram.

A férjem kipróbálta a rezsót, semmit nem érzett, más ujjal én sem, de ugyanazzal az egy ujjammal kb 3 órával később ismét éreztem a bizsergést miután feljebb vettem a hőt. Egyszer ma úgy is éreztem bizsergést, hogy áramtalanított állapotban nyomtam met.



Még nem mentem be a nőgyógyászatra, mert covidos vagyok, lehet benn tartanának más jellegű betegekkel és még több dolgot szednénk össze és itthon sem akarom hagyni a 3 éves lányom, ha nem muszáj.


Ti bemennétek?



Először azt hittem áramütés, bár semmi extrát nem érzékeltem, csak miután az indukciós rezsóról levettem az



dec. 10. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Paranoia.
dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Mégis mi baja lenne ettől a magzatnak? Hagyjuk már.
dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
- utolsó 3 sor. Kapkodtam, bocsi
dec. 10. 16:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem te szednél össze mást, hanem tőled kapnák el a kismamák a covidot, gratulálok! Oké, hogy sokat enyhült, de azért neki tud ütni, pont most vagyok benne én is. Senki nem kíván beteg lenni, terhesen meg pláne nem.


Amúgy ha csak az egyik ujjad bizsereg, simán lehet neurológiai tünet, mert amit leírtál, az nem tűnik áramütésnek.

dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*ki tud ütni
dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Úr isten 🤦🤦
dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem ütött meg áram enyhén (!), az egész alkarom bizsergett és az izmaim jártak egy másodpercre, az is a semmi kategória volt. A leírás alapján abban sem vagy biztos hogy egyáltalán megütött az áram, vagyis akármi történt, szinte tuti hogy semmi nem történt.
dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Utólag még áramütés esetén sincs értelme orvosoz menni.
dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Légyszi, ne vedd el az ügyeleti kapacitást azoktól, akiknek tenyleg baja van.
dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

" A családom férfi tagjai műszaki végzettségűek (nem elektronikusak ugyan)"

Pedig nagy manapság a kereslet az elektronikus férfiakra. :D :D :D

dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!