Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond egy pohár pezsgőből?

Lehet gond egy pohár pezsgőből?

Figyelt kérdés
Tegnap céges vacsin megittam egy pohár Martinis pezsgőt. Koccintás után gondolkozás nélkül beleittam, majd kb.10 perc múlva esett le, hogy hoppá, nekem ezt nem kellett volna. Kb.egy hónapja kérdeztem az orvosomat, hogy forralt bort szabad-e innom vörösborból, arra azt mondta, hogy nagy ritkán 1dl nem okoz gondot, de házi legyen, ne olyan, amibe azt se tudom mi kerül. A pezsgő sem volt több 1dl-nél. Ma vagyok 16 hetes, szerintetek okozhat valami problémát?
dec. 13. 13:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy alkoholista lesz a gyerek, pezsgő függősége fog kialakulni.
dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Igazából már nem mindegy?! Amúgy nem lesz baja, nyugi, de azért próbálj meg alkohol nélkül élni. Egy szezont csak ki lehet bírni forraltbor nélkül. Sőt, ha szoptatsz lehet jövőre sem ihatsz.
dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
Régen, amikor nem volt tiszta víz (középkor), mindenki csak bort ivott, gyerekek, terhesek, mindenki. És nem hallunk ki. Az égvilágon semmi bajod nem lesz se neked sem a gyereknek. Ha minden nap iszol legalább 2dct akkor talán, de egy korty!?? Csajos, ne viccelj már.
dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
32%
Terhes vagy, nem mindegy, mit viszel a szervezetedbe, legyél felelősségteljesebb.
dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
SEMMI bajod nem lesz. A gyereknek sem.
dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%

Gondolkodás nélkül beleittál egy decit? Jó nagy szád lehet 😀

Ennyitől nem lesz baj.

A vörösbor még jó is, vérképző és csomó minden jótékony hatása van.

dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
32%

Nem, valojaban terhesseg alatt nem kene alkoholt inni. Egy decit sem.

Bird mar ki konyorgom.

dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
61%

Nem szabad semmilyen fórumra kiírni ilyen kérdést, mert a szuperanyuk egy percen belül rátalálnak 😀

Ha az orvos azt mondta, hogy néha ihatsz pici bort , akkor ihatsz. A pezsgőben is pont annyi alkohol van. Nem lesz bajotok.

dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
67%
nekem a vérszegénységemre kifejezetten ajánlotta a doki a vörösbort. nem literszámra, csak heti 1-2 alkalommal 1-1dl-t. a pezsgőtől sem lesz semmi bajod.
dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
72%
Valószínű nem lesz baj ennyitől, de ez egy elavult nézet, hogy 1 dl bor néha belefér. Nem fér bele.
dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!