Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalható név a Jozefin?

Vállalható név a Jozefin?

Figyelt kérdés
Relatív hogy kinek mi tetszik, inkább az érdekel hogy vállalható.

dec. 15. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez erősen függ a vezetéknévtől is hozzá. Esetleg azt elárulod?
dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Demeter a vezetéknév
dec. 15. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Demeter Ditke
dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ne adj a gyereknek fura nevét, szivatni fogják, meg úgyis mindig becézve lesz, Jozi? Milyen már!???
dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Kb. a Koczka Dzsennifer szintjén van.
dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Vállalható lenne, de nem illik a Demeter mellé!
dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
A Ditke akkor is jobb 😤😒
dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vállalható. Olyan mintha ilyen szovjet hercegnő lenne.
dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez dzsendersemlegesnek hangzik. Nagyon rossz érzéseket kelt bennem, én nem adnám semmiképp. Senem József, senem Jozefina. Ez így borzasztórossz, és büntetés lenne a számomra,ha így neveznének el. Én azokat a neveket szeretem, amikről egyértelműen el lehet dönteni, hogy fiú-e, vagy lány. Ez meg lánynévnek túl fiús, fiúnévnek túl lányos. Nekem pl durva lenne-és rossz érzés, és fájó magamra nézve is,meg a gyerek szemszögéből nézve is, ha el kéne gondolkodnom, mikor hallok egy nevet, és valaki odamegy, hogy ő most fiú, vagy lány.

Amúgy pl itt neten olvastam pár éve,hogy ment két egymásnak idegen házaspár, egyiknek volt egy gyerekük is,ő is ott volt. Mondtak a gyereknek ők valamit, hogy "blablablabla Koni" ,nemtom mi volt az amit mondtak, nem is az az érdekes, és akkor a másik párból a csaj mondta az ő párjának, hogy "Nézd,milyen aranyos kislány!" ,és akkor erre az anyuka dühösen, sértetten megszólalt, hogy "FIÚ!"

de lehet, hogy a rádióban hallottam,nemtom, nem az a lényeg.

dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg egyik ismerősünknek egyszer újabb gyereke született, a lány gyerek két olyan keresztnevet kapott, mintha két fiúnévnek lenne a becézése mkndkettő, és akkor mondta anyának hogy újra szült,és mondta a nevét, a nemét nem; és akkor anya mondta, hogy "ne haragudj, nem akarlak megbántqni, de fiú, vagy lány a gyerek?" És akkor mondta,hogy lány.
dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!