Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi ultrahangon minden...

Hasi ultrahangon minden làtszik,méhnyak,méhszàj? Dokim szerint igen

Figyelt kérdés
dec. 18. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nekem többször nézték úgy.
dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

🤦‍♀️

Igaz is, nehogy higgy a dokinak!

Minek is jársz hozzá? Elég volna a Gyakori, meg a körmös Jucinál is biztos hallasz sok okosságot, ez a két szakforrás már csak elég, nem?!

🤦‍♀️

dec. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

De most komolyan...Szerinted mi a francot néz a doki?


Nekem pl nem is volt hüvelyi uh,mert végig magánba jártam terhesgondozásra.

Szépen hasi uh-n mindig megmutatott mindent. Igen,a méhszájat is.


Tudod,az uh belát a hasadba. Azért van ultrahangos vizsgálat.

dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert egy másik csoportba többen mondtàk,hogy őket manuálisan is vizsgál a doki a koraszülés megelőzésére,mert csak úgy tudja megálapitani.ostmeg olyan fura érzésem van a hűvelyembe,megijedtem
dec. 18. 08:05
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a 24.héttől nézte hogy zárva van e a méhszáj és ehhez igen a hüvelyembe nyúlt.Majd ezt megismételte a 28 és a 32.héten is a 32.héten hüvelyi uh-val.Külföldön járok terhesgondozásra.Nekem aztmondta hogy kitapogatja és ez a biztosabb.Nem fáj, nem kellemetlen.Különben ha nyitva vagy pl 1cmre honnan a francból látja hasi uh-nal azt mondjátok el nekem?
dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Látszik, de nem pontosan. Nekem ezt mondta az orvosom.

Nálam volt esély koraszülésre, így extrán figyelt rám. Hasi Uh után hüvelyi ultrahanggal csinált képet a méhszájamról, méhnyakról. Ott miliméterre pontosan tudta kielemezni, hasi uhval pedig csak nagyjábóli eredményt lehet kapni.

Manuális vizsgálat teljesen elavult.


Ha nálad nincs ok koraszülést feltételezni, akkor a hasi uh is jó kiindulópont.

dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Sose turkáltak bennem vàrandóssàg alatt, ès hüvelyi uh-m se volt.

Nem kell àllandòan a mèhszàjat ellenőrizgetni.

dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
7# Nekem hüvelyivel nézte az elsőnél többször a terhesség alatt. Ha nem nézte volna nem derült volna ki lehet,hogy kinyíltam 24 hetesen elég rendesen,sajnos. 0 tünetem volt,az oltári gyulladást se éreztem,ami kinyitott valószínű. Ha nem derül ki,lehet egy hétre rá megszülök 25 hetesen... Úgyhogy én bizony hálás vagyok érte. Nyilván ha nem lett volna probléma,akkor lehet én is így állnék,hogy nem kell azt ellenőrizgetni,hát nálam se volt gond,minek akkor másnak is.
dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pont az,hogy veszélyeztetett vagyok,privátul járok,azt mondta egyszer mikor rákérdeztem ZÁRT NYUGI
dec. 18. 10:08
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok veszélyeztetett teljesen jól vagyok fájdalommentesen a 34.héten mégis csinált egy hüvelyi uh-t illetve kitapogatta.Nekem nem gond ha " turkálnak" teljesen megbízom a nőgyógyászomban( ő követte a terhesgondozásom) és így vagyok biztosan és nyugodtan.Ő az orvos nem én meg nem a gyakorisok.Ennyi.
dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!