Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg így van, ha nem...

Ez tényleg így van, ha nem bírok napi 3-4-szer enni már?

Figyelt kérdés

A 33. hétbe léptem és az a helyzet, hogy a méhem már fent van a gyomromnàl, ezáltal a gyerek olyan erősen tudja rúgdosni a gyomrom, meg úgy alapból a hasam is csak nyomja a gyomrom, hogy van olyan nap, hogy csak egyszer valami nagyon keveset tudok enni. Mert az ivás is fontos, de vagy eszek vagy iszok, a kettő együtt , de van hogy külön külön sem megy már. Szóval a védőnő azt mondta, hogy viszont ha nem eszek napi minimum 3-szor ,akkor nem lesz magzatmozgàs, mert a gyereknek nem lesz elég energiája. Persze vannak napok mikor bírok enni , de már egyre kevesebb az ilyen. Csak nem tudom annak mi lenne az értelme, ha leküzdeném a kaját napi 3-szor, aztán jönni is vissza... Szóval aki hasonló helyzetben van vagy volt, az hogy oldotta meg, hogy a gyerek is kapjon elég tápanyagot, de a kismama se legyen rosszul egész nap a nem jól eső kajától?

Gondolkodtam ilyen fehérje turmixokon is, meg hasonlókon, annyi talán a rosszabb napokon is lecsúszna. Bár lehet hülyeség.


dec. 19. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Iható tápszert javasolnék, gyógyszertárban érdeklődj.
dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem néznek hülyének, hogy terhesen csak azért mert nem bírok már enni ,ilyesmi dolgot szeretnék vásárolni?
dec. 19. 17:47
 3/13 babyboom567 ***** válasza:
11%

Ahh, pedig ez az evés okozta "kellemetlenség" lópikula ahhoz, amilyen áldozatokat majd meg kell hoznod ha már megszületett.

Azonkívül jól kicses..szel magaddal, mert az összes vitamin és nyomelem raktárad kiürül, szépen elé nézel a romló fogaknak,vashiánynak,vérszegénységnek,hajhullásnak,hormonzavarnak stbstb

Egy sor komplikációd lehet szülés közben és után, ha éhezel.

dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Àrtònènit a fejère ejtettèk :D

Az ivàs fontos. Azf helyezd előtèrbe. A fennmaradó 4-9 hètben ha keveset eszel, attòl nem lesz baja se a magzatnan se neked.

Plàne, hogy vannak napok, mikor bìrsz enni, ès napi 1x legalàbb eszel. A babànak jut a te tartalèkaidbòl. A cukrodra azèrt ügyelj, ha hajlamos vagy arra, hogy túl alacsony legyen.

dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, nem néznek hülyének, semmi közük hozzá mit vásárolsz magadnak :)

Nekem van ismerősöm, aki szimplàn nem bír sokat enni és ezekkel fedezi az energia és makrotàpanyag szükségletét.

dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3-as, nem éhezek, csak enni nem tudok egynél többször egy nap. és mint mondtam, nem sok értelmét látom annak, hogy legyűröm a kaját ,aztán visszaköszön. Szedek terhesvitamint amúgy, és hála istennek egy lyukas fogam sincs.
dec. 19. 18:07
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös, köszi! A cukrom teljesen jó volt meg minden értékem is. És én is úgy gondolom, hogy a baba úgyis elveszi ami neki kell,ha én a minimálisat eszem ,akkor is. Inni igyekszem, én is úgy voltam vele, hogy az fontosabb, hogy mondjuk ne száradjak ki.
dec. 19. 18:09
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es! Akkor ezt ki fogom próbálni.
dec. 19. 18:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9# ráadásul nem is olyan rossz az ízük. Nekünk maradt apósom után, hogy meghalt, nem akartuk kidobálni. Van valami trópusi gyümölcsös, az kimondottan olyan, mint valami koktél, a csokis meg mint egy sűrűbb kakaó :)
dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!