Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a szebb név a Viktória...

Melyik a szebb név a Viktória vagy a Katalin?miért az egyik és miért a másik tetszik?

Figyelt kérdés

dec. 21. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
A hugom Viktoria, en Katalin vagyok. ;-)
dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Viktória. Sokkal nőiesebben és szebben hangzik.

Nekem a Katalin nevet sikerült adni, nagyon utálom.

dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Katalin. nekem időtállóbb, nőiesebb, ritkább mint a Viktória. Az se rossz, de én a Katalint választanám gondolkodás nélkül.
dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A Viktória nekem “modernebb”, ezért talán erre szavaznék, de mindkettőt szépnek tartom
dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészen más a kettő szerintem. Katalinról egy cárnő jut eszembe, Viktória angol királynő volt.

De mindkettő szép név :) És ezek még igazi klasszikus nevek, ezért mindkettő tetszene.


F

dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő szép, de talán nekem a Viktória jobban tetszik. Komolyabb a hangzása, de jól lehet becézni is.
dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szép, de én a Katalint preferálom.
dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 harebell ***** válasza:
100%
A Katalin tetszik jobban nekem, a becézései is jobban tetszenek.
dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szép név. A Katalin hagyományosabb. A Viktória hátránya (viselője szempontjából), hogy a névnapja pont karácsony előtti napra esik.
dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyum Katalin,de sokat használja szlovák formában is,hogy Katarína.(papírokban így a hivatalos neki mert Szlovákiában élünk)

Nekem jobban tetszik Katalinnak különben.

A Viktória pedig csak így tetszik,a becézése Viki már nem .

Összességében mindkettő jó név.

dec. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!