Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen normális, hogy néha...

7 hetesen normális, hogy néha szùrkál mêg a hasam?

Figyelt kérdés

Olyan ijesztő tud lenni. Uh-on minden ok.


Ti is èreztek hasonlòt?



#7 hetes #alhas #Szìrkàl
dec. 22. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész terhesség alatt normális. És készülj fel, hogy lesznek ennél ijesztőbb dolgok is.
dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rengeteg ember erzett mar hasonlot. Sot, akarmilyen tuneted lesz, azon is mar millioan atestek, nem vagy egyedul.
dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! 3 vetèlèsem volt zsinòrban, kb nagyítòval figyelem magam. Nagyon jò lenne, ha lazàn tudnàm venni kicsit és élvezni.
dec. 22. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szúrkál még pedig én már 11 hetes vagyok, és van hogy 1 hétig semmi fájdalom utána hirtelen minden is fáj odalent.

Nekem 2 vetélésem volt eddig.


Ilyenkor nyilván mindenki megvan rémülve.

De állitólag normális addig ameddig vérzés nincs.


Kitartást neked kismama, próbálj meg te is pozitív lenni még ha nehéz is.❤️

dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 15hetesen is szurkál,van hogy feszül/enyhén görcsöl.Ahogy az előttem lévő írja,nekem is van hogy 1hétig semmi,aztán meg 2napig “szenvedek”.Nekem ez az eleje óta megvan,nem most kezdődött ,így nem aggódok annyira..De azért nèha engem is stresszel hogy mi lehet vajon..Ez az 5.terhességem,3gyerek született meg belőle,az előző nem maradt meg sajnos.De az első 3-nál én sose éreztem ilyen szurkálásokat ,meg görcsöket.
dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!