Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rossz közérzet lehet a...

A rossz közérzet lehet a közelgő szülés jele?

Figyelt kérdés
Durván két hetem van a kiírt dátumig, és pár napja olyan furán vagyok. Nincs étvágyam, olyan nyomott vagyok, a kedvem sem jó, egész nap csak feküdnék. Nem vagyok beteg, az másmilyen szokott lenni, ilyet még nem igazán éreztem, mint most. Első terhességem,így fogalmam sincs, mi utalhat arra, hogy hamarosan szülni fogok. Gyakran görcsölget a hasam vagy a derekam, meg elég sokszor egy nap keményedik is a hasam , bár ez a terhesség közepe óta fennáll. Kíváncsi vagyok, hogy más is volt-e így szülés előtt.
dec. 22. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy igen vagy nem. Nehéz megmondani. Én például szuperül voltam, semmi jele nem volt annak, hogy szüli fogok, egyszerűen csak elfolyt a magzatvíz.
dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyes. Igen, tudom, hogy van ilyen is meg olyan is. Barátnőm volt hasonlóan mint én, de neki a hasa is ment meg émelygett. Aztán pár nap múlva beindult a szülés. Ebből indultam ki igazából. Én már rég nem vagyok sajna szuperül, szóval nem is bánnám, ha megszülnék már.
dec. 22. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nekem nem pár hétig volt. Szerintem az nem az.

Nekem fél 11kor jött rám egy nagyon rossz érzés, szinte halálfélelem, nem tudom megmagyarázni. Inkább lefeküdtem aludni. Fél óra múlva elfolyt a magzatvíz.

dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

35. hettol kezdve a halalomon voltam. Hasmenes, hanyas, migren, brutalis joslok, alig birtam felkelni.

Hat aztan inditottak a vegen, annyira nem akart kijonni🤣


Szoval tenyleg annyira nehez megmondani. De kozel mar a vege, kitartast 😊

dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hű hármas, akkor neked vizsonylag közel volt a jelzés meg a szülés 🙂. Nekem mondjuk lassan már mindennaposak a pánikrohamok. Fogalmam sincs mi elé nézek.

Négyes! Na szép kilátások😄. Sajnálom, hogy ennyit szenvedtél előtte.

dec. 22. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a panikroham, inkább szorongasos roham a 34. héten kezdődött és a 36. héten elfolyt a magzatvíz. Nem hiszem, hogy a szülést jelzi ez a rossz lelkiállapot. Nekem szülés utáni depresszióm lett és szerintem inkább annak volt az előjele, de nem biztos, csak gondolom.
dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Imádkozom, hogy most már nekem is elfollyon, vagy valami történjen.
dec. 22. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, nem pánikroham volt, megmagyarázhatatlan félelem előjel nélkül. 35+6napos voltam, pár óra múlva meg is szültem.

Én is depressziós lettem pár hónap múlva, lehet, hogy tényleg volt hozzá köze.

dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!