Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mely lányneveket szokták...

Mely lányneveket szokták Lottinak becézni?

Figyelt kérdés
Tudom, van Lotti név önmagában is, de én azt az esetet kérdezem, amikor valaki hivatalosan más névre van anyakönyvezve, viszont Lotti a beceneve.

dec. 24. 03:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lotte, Loretta
dec. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Sárlott

Megnéztem, anyakönyvezhető...😲

dec. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sarolta.
dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Anyakönyveztethető magaban is.
dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ezt már tudtad. Bocs. Nálunk az Alettát becezik Lottinak, egyik unokatesom kislanya.
dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem azért, de miért lettem lepontozva?🤔 A kérdésre válaszoltam és becézhető Lottinak. Sőt! Úgy is szerepel, hogy Sarlott. Mert a lepontozóknak nem tetszik?! Na, mindegy.

2.

dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom Charlotte, néha hívják így.
dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2-es, nem én pontoztalak le. (Sajnos néha az idegen származású neveket csak így, furcsán leírva engedik Magyarországon adni. Pl. Dzsesszika.)


Mindenkinek köszi a válaszát!


5-ös válaszoló, az Aletta nagyon tetszik, nem tudtam, hogy Lottinak is becézhető, ennek nagyon örülök 😀

dec. 25. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!