Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe méhfájdalom terhesség...

Enyhe méhfájdalom terhesség alatt?

Figyelt kérdés
29. hétben vagyok. 4 napja este a bal felemnél 2x erősebb nyilaló fajdálmat éreztem ( úgy tudom leírni mintha késsel szúrtak volna belém) ágyékomnál, petefészkemnél aztán a bal lábamban is éreztem. Ez max 1 percig tartott, nagyon max. Aztán 2 nap semmi, tegnap megint elő jött ugyan ez pár másodpercre. Ma meg többször is éreztem de nem olyan erősen csak épp hogy fáj. Kismamák volt már valakinek ilyen? Holnap után megyek orvoshoz persze megmondom neki csak aggódom e miatt. Volt már valakinek ilyen?
dec. 26. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szalagok nyúlnak, teljesen normális, csak baromi kellemetlen.
dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyom egy ideget.
dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, de nekem szinte végig. Ahogyan előttem is írták nyúlnak a szalagok, de az is lehet, hogy nyom egy ideget a baba.
dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!