Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor lett "terhes"a...

Kinek mikor lett "terhes"a terhesség?

Figyelt kérdés
dec. 28. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
A pozitív teszttől. És még csak 6 hetes vagyok🤣Ennyi stresszt nem lehet kibírni.(Túl egy vetélésen.)
dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes vagyok, szerencsére sose volt még vetélésem, viszont majdnem 3 év után sikerült. Eddig a vetéléstől féltem, most már ahogy közelít a 12. hét inkább attól, hogy mi van ha beteg a baba és nekem kell döntenem a sorsáról. Nem voltam hányós, jól viselem a terhességet, viszont lelkileg kikészít, már a szüléstől sem félek, csak legyen már kint :D
dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Addig amig el nem ért az adott terhesség egy olyan időszakot amikor már biztosan tudtam, hogy bármi is történik már életbe marad a magzat.
dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Lelkileg a 6. hét és a 12. hét között volt leginkább húzós. Volt egy hematómám, szóval véreztem, utána kért hormonpanelt a doki, alacsony progeszteronszint miatt azóta is megy a pótlás. A vérzés megszűntével már nincs szükség ágynyugalomra, azóta lelkileg minden sokkal könnyebb. Nyilván új előtt van egy kis izgalom, de már az is inkább várakozássá vált.

Mostanában néha éjszaka kezdem érezni, hogy furcsa megfordulni, nehéz felvenni a zoknit meg a cipőt, hamarabb elfáradok kicsit, de még mindig élvezem. Remélem, így is marad :). Ez most a 30. hét.

dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Fizikailag nekem a 30. hettol, mert oriasi hasam volt es onnantol kezdve nehez volt mar.

De elotte meg az volt a problemam, hogy a 22. hetig hanytam, azt se tudtam merre vagyok arccal. Szoval volt 8 viszonylag “bekes” hetem, amikor epp ugy elvoltam, de egyebkent nagyon utaltam a terhesseget :D

dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
30. hét után, amikor fizikailag már sok mindenre képtelen voltam a nagy pocak miatt. Hamarabb elfáradtam alap napi teendőktől és nagyon elkezdtem vizesedni.
dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Terhes úgy kimondottan nem volt, de a második trimeszterben szenvedtem a legtöbbet. Az elsőben és a harmadikban teljesen jól elvoltam, nem fájt semmi, semmi tünet vagy rosszullét. A második trimeszterben viszont iszonyatos refluxom volt, minden kaja undorító volt, egy-két dolgot tudtam csak megenni, ami jól is esett és nem volt tőle refluxom, alig tudtam aludni, minden ízületem fájt, görcsben volt minden izmom és nagyon de nagyon rossz kedvem volt szinte állandóan. Jaj és a hasam is ment folyamatosan. Aztán a második trimeszter végére kb mind egy este alatt elmúlt és utána megint jól elvoltam a végéig.
dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
3 as azt mikor leget tudni,hogy bármi is történik életben marad?
dec. 28. 16:41
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész egy teher volt, az elejét végighánytam, utána gdm, a vége meg már szenvedős. Én sajnos nem éltem meg rózsaszín ködben, van ilyen is. Akkor nyugodtam meg, amikor a karjaimban tartottam.
dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8as szerintem ilyen nincs, hogy biztos. Sajnos hallottunk már olyat is, hogy halva született a baba. :( Maximum olyan van amikor már menthető ha gond van
dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!