Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig minden hónapban megjött a menstruációm, a ciklusom hozza 28 és 32 nap között ingadozik. Volt olyan már korábban, hogy 34. napra jött meg, de az legalább egy éve volt. Most a 35. napnál tartok. A vőlegényemmel nem védekezünk,csak megszakításosan csináljuk. Most is éreztem enyhe alhasi fájdalmat, de ennél sokkal jobban szokott fájni. Most csak néha kicsit alig érezhetően fájdul meg és a derekam is fájdogál néha. A melleim ugyanúgy megnőttek, mint ilyenkor szoktak. Viszont sűrűbben van vizelési ingerem. A 32. napon pedig bő fehér folyásom volt. Tegnap csináltam egy terhességi tesztet, de az negatív lett és csak utána vettem észre, hogy le is volt járva 2 éve.

dec. 29. 03:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem jön meg, 3 hét múlva, friss teszttel próbálkozz. Ha negatív, akkor is menj mindenképpen kivizsgálásra.
dec. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Még hányszor kérdezed meg? Mindegy mit mondunk, ha a teszt negativ.
dec. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éve lejárt vegyél másikat
dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
"nem védekezünk, csak megszakításosan csináljuk"... a kedvenc mondatom felnőtt emberektől.
dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Aki annyira kretén, hogy a megszakítást, mint védekezési módszert alkalmazza, nem lehetne bezárni valahova, hogy véletlenül se szaporodhasson?


Vegyél egy új tesztet, ami nincs lejárva, ha az is negatív akkor megnyugodhatsz

dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A válaszolókhoz, akik nem értik a mondatokat:szövegértés 1-es. (persze akinek nem inge...) Nem mondtam, hogy védekeztem. Sőt, leírtam, hogy NEM védekeztem. Tisztában vagyok a kockázattal és nem félek tőle, ha lesz baba. Csak érthető módon izgulok.


Hogy hányszor kérdezem még? Egyszer kérdeztem, most ebben a kérdésben. Többször nem fogom, ígérem.


Aki értelmes választ írt, annak köszönöm. Természetesen veszek mad új tesztet, csak izgulok és addig is kíváncsi voltam az értelmesebb emberek véleményére.

dec. 29. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem a szövegértésünkkel van a gond kisszívem, hanem azzal, ahogy megfogalmaztad a kérdésed. Napjában 50x kérdezi meg valaki,hogy rizikós-e megszakítással "védekezni", lehet-e terhes, te meg nem biggyesztetted oda, hogy "izgulok mert babát szeretnénk".
dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az a baj az emberekkel, hogy mindenkiben az ostobaságot feltételezik. Rosszindulat van bőven és ahelyett hogy egy kérdésre semlegesen válaszolnának - hiszen ez az oldal elvileg azért létezik, hogy segítsük egymást - csak belerúgnak az emberbe.


Zárójelben megjegyzem, hogy nem azt kérdeztem, hogy rizikós-e a megszakítás, hanem azt, hogy ezek a tünetek terhességet jelenthetnek-e. Így ki kell ábrándítsalak "kedves" előszeretettel kötekedő válaszoló: igenis itt a szövegértéssel nagy bajok vannak. Az pedig hogy én megkérdeztem ezt, ahogy mások is tettek fel hasonló kérdést, nem lehet ok a bunkóságra. Megint csalódtam ebben az oldalban, tele van rosszindulatú kreténekkel. Szerintem itt végeztem is.


Még egyszer köszönöm annak, aki valóban segített. :)

dec. 29. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
"szerintem itt végeztem is" - gondolhattad volna,hogy lesz, aki beléd áll. Ha kötekedni akartam volna, akkor meg nem így fogalmazom meg a válaszom, hanem kicsit keményebben. Ha neked ez már "belerúgás", meg bunkóság, akkor tényleg jobb,ha nem itt kérdezed meg ezeket. Lekreténezel embereket, akik véleményt mondtak, meg megsértődsz, mint egy kamasz, pedig téged senki nem kreténezett le, nem beszélt veled csúnyán, csak választ adott a kérdésedre. Ok :)
dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!