Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Már régen próbálkozunk. Bocs hogy ide írom ki, de ti tapasztaltak vagytok mát!

Figyelt kérdés

Már fél éve próbálkozunk, és már nagyon el vagyok keseredve! Szerintetek a hőm alapján van esélyem? 27.-re nem várom. Mikor tesztelhetek? A beágyazódás már megtörtént? Köszömöm a válaszokat!

[link]


2010. okt. 22. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép a görbéd. Azért nem irom hogy babagyanus mert egy normális ciklusban egy nem babás nőnek is ilyen görbéje van. Akkor lehet gyanakodni a babára ha a mensid késik de a hőd még mindig fent van. Tehát eddig szép de sajnos nem mérvadó.

Szépen látszik a kettős hőemelkedés de a trifázisos görbéknél is van olyan amiből végül nem lett baba.

Persze drukkolok hogy baba legyn.

2010. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ui: csütörtökön próbálhatsz egy tesztet.
2010. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem neztem meg a görbed, mert mar ez is annyira "mervado", mint a többi "terhessegitünet", mindenkinel mas!

Nekem tavaly febr.ban volt egy missed! Utanna egy evig "probalkoztunk" mire sikerült! De! Total ragörcsöltem, hömeröztem, teakat ittam, nyakot-, mehszajat vizsgaltam, mikroszkop es semmi. Ja, a ciklusom se allt be, mindig kesett vagy megjött idöben 37' foknal, minden honapban volt "terhes tünet" es semmi. Vegül fogtam, mindent elpakoltam, mondtam, majd jön ha akar!

Meg abban a honap ciklusban sikerült, kb. a 20napon neztem utoljara ovumikroszkopot, semmit nem mutatott! Kb. 3het mulva vettünk tesztet, mert semmi jele nem volt se menszinek, se terhessegnek. Azonnal kimutatta, hogy 2-3hetes terhes vagyok :-)

Ez az en kalvariam, hamarosan megszületik picur!:-)

Szoval, ne görcsölj, ne keseregj, tudja ö mikor erkezzen! Kivanom, hogy hamarosan! :-)

2010. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha magam kérdésem látnám! Ugyan ebben a cipőben toporgok. Neked nincs semmi tüneted? Belinkelem az én görbém, milyen, ha érdekel nézd meg. [link] Szorítok a pozitív tesztért!
2010. okt. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nincs tünetem, hacsak az időnkénti mensis érzés nem számít annak. De nem reménykedem, mert az orvosom szerint a prolaktin szintemmel gond lehet (tüneteim voltak), elküldött vérvételre. A hőm ma reggel 37.05 volt. Végülis még fenn van. A te esélyeid viszont jók, mert neked is trifázisos a görbéd, mint az enyém, a védőnőm szerint, és volt pecsételésed is, ami a beágyazódás jele lehet. Szorítok neked nagyon, és magamnak is. Ha gondolod, tartsuk a kapcsolatot:)
2010. okt. 23. 07:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem jól alakul a görbéd. Jövő hét végén tesztelj, mert lehet, hogy csak később volt ovud pár nappal, erre utalhat a későbbi ovufájdalom, és nyák. Nagyon drukkolok!


07.17, nálad szerintem baba van:)

2010. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen tarthatjuk a kapcsolatot, ha gondolod írhatsz privit is!!! Nekem mára így alakult a görbém: [link] meg annyi hogy fel vagyok puffadva, és estére van egy kis hányingerem. Te hogy állsz? Görbéd? Linkelnéd? Valami tünet? Várom válaszod!!!
2010. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9:12 es! Bár csak igazad lenne! Nagyon örülnék neki!
2010. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nincs semmi tünetem. Sajnos a méhszáj is lent van, most néztem, kemény és zárt. Mensi előtt szokott így lenni. Ha jól tudom, terhesség esetén fenn van. A hasam fájogat, mint mensi előtt. Érdekes, a mellem most nem. De nem is fűzök a dologhoz sok reményt, mert kiderült, a prolaktinszintemmel gond lehet. Most azt vizsgáltatom ki, mert ez gátolhatja a teherbeesést. Remélem nálad baba lesz:) Várom válaszod!! Ja, a görbém:)

[link]

2010. okt. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!